Jennıfer Lopez’den 14 Sene Sonra Yeni Albüm

"This Is Me…Now" başlıklı film ve stüdyo albumü Şubat 2024'te hayranlarla buluşacak.

Jennifer Lopez’den 14 Sene Sonra Yeni Albüm

Yazı Ferhunde Zeynep Atmaca

Dinamik sahne varlığı ve liste başı hitleriyle tanınan Jennifer Lopez, 14 yıllık bir aradan sonra yeni albümü ile müzik sektörüne geri dönüyor. Çok yönlü şovmen Lopez'in merakla beklenen albümü, kariyeri boyunca geçirdiği evrimden esinlenirken aynı zamanda müzik endüstrisindeki etkili konumunu yeniden teyit ediyor.

Jennifer Lopez’den 14 Sene Sonra Yeni Albüm

2002'de çıkarmış olduğu üçüncü albümü "This Is Me… Then", o dönem birliktelik yaşadığı Ben Affleck ile olan ilişkisini konu aldığı biliniyordu. Aradan geçen yıllar ve başka isimlerden sonra tekrar bir araya gelen ikiliden yola çıkarak yeni albümün konseptinin çok da farklı olduğu düşünülmüyor. 2017 ve 2021 yılları arasında nişanlandığı Alex Rodriguez ile ayrılığından 3 ay sonra eski sevgilisi Ben Affleck ile yeniden bir araya gelmişti. Yapılan basin açıklamasına göre 2002'deki albüme kardeş olacak bu yeni projede, Lopez'in aşkı bulma yolculuğunun en içten, dürüst ve anlatı odaklı bir yansıması yer alacağı söylendi.

Dünya çapındaki hayranlarını müzik, film, televizyon ve iş dünyasındaki çeşitli girişimleri ile büyüleyen Lopez, yeni albümünün yapımını konu alan ve aynı isime sahip bir film de çıkarıyor. Amazon Prime'da yayınlanacak olan film, 16 Şubat 2024'te dijital platformda, izleyicilerle buluşacak.

Yeni albüm, gelecek Şubat ayında piyasaya sürülecek, ancak 10 Ocak'ta yayınlanması beklenen "Can't Get Enough" single'ı sayesinde yeni albümün tadına daha erken bakılabilecek!

BİZE ULAŞIN