Paris Hilton İkinci Bebeğini mi Bekliyor?

Hilton, bu sabah yaptığı Instagram paylaşımında ailenin yeni üyesinin yolda olduğunu duyurdu.

Paris Hilton İkinci Bebeğini mi Bekliyor?

(Fotoğraf: Instagram / @parishilton)

Yazı Ece Büyükçolpan

Yoksa Paris Hilton hamile mi? Hilton bu kez taşıyıcı anne yoluyla mı, evlat edinerek mi bebek sahibi olacak?

Hilton'ın bebeği hakkında şimdiye kadar bildiklerimizi açıklıyoruz.

Paris Hilton, bu sabah yaptığı Instagram paylaşımında kız bebek beklediğini duyurdu. Müjdeli haberi, üzerinde "London" yazılı pembe tulum, pembe gözlük ve sevimli pelüş tavşan oyuncak bulunan fotoğraf paylaşımıyla vererek takipçilerini heyecanlandırdı.

Hilton yaptığı sevimli paylaşımın altına "Kız bebeğim için minnettarım." notunu düştü.

Paylaşımdaki pembe tulumun aracılığıyla Hilton'ın küçük kızının ismi de duyurulmuş oldu: "London".

Yolda olan London bebek, Paris Hilton ve eşi Carter Reum'un ikinci çocuğu olacak. Çift, geçtiğimiz Ocak ayında taşıyıcı anne yoluyla oğulları Phoenix'i kucaklamıştı.

Paris Hilton İkinci Bebeğini mi Bekliyor?

(Fotoğraf: Instagram / @parishilton)

Paris Hilton ve eşi Carter Reum, ilk bebekleri Phoenix'in gelişini beklerken bu konu hakkında göz önünde olmayı tercih etmediler.

"Özelimi eskisi kadar insanlarla paylaşmak istemiyorum. Phoenix konusunda kimseye bir şey söylemememizin bir nedeni de bu. Bunu bilen tek kişiler ben ve Carter'dı. Paris, Mart 2023 kapak hikayesinde Bazaar Arabia'ya verdiği röportajda şunları söyledi: "Hiçbir arkadaşıma veya aileme bu konu hakkında bir şey söylemedim çünkü hayatımın çok halka açık olduğunu hissettim. Bu yüzden de bunun bana özel kalmasını istedim."

Paris Hilton hamile mi? Yoksa evlat mı edindi?

Paris Hilton'ın kızına hamile olup olmadığı henüz belirtilmese de, Hilton'ın yaptığı paylaşımdaki tuluma bakılacak olursa bebeğin en az birkaç aylık olduğu tahmin ediliyor. Bebeğin taşıyıcı anne yoluyla mı yoksa evlat edinilerek mi aileye katılacağı hakkında ise Paris Hilton – Carter Reum çifti henüz bir açıklama yapmadı.

Paris Hilton İkinci Bebeğini mi Bekliyor?

(Fotoğraf: Instagram / @parishilton)

BİZE ULAŞIN