Suki Waterhouse Bebek Bekliyor

Waterhouse, Corona Capital Festivali kapsamında yer aldığı sahnede Robert Pattinson'la birlikte bebek beklediğini açıkladı.

Suki Waterhouse Bebek Bekliyor

(Fotoğraf: Instagram / @sukiwaterhouse)

31 yaşındaki model ve şarkıcı Suki Waterhouse, geçtiğimiz pazar günü Meksika'da düzenlenen Corona Capital Festival kapsamında gerçekleştirdiği konserinde hayranlarına hamile olduğunu açıkladı.

X (eski adıyla Twitter) platformunda yayınladığı ve bir hayranının çektiği videoda parıltılı bir elbise giyindiği görünen Waterhouse paylaşımına "Bugün çok ışıltılıyım çünkü olan biten başka şeylerden dikkati dağıtacağını düşündüm," notunu düşerek meraklı bakışları üstüne toplasa da hayranlarına o müjdeli haberi sahnede verdi.

Yaklaşık beş yıldır birlikte oldukları bilinen Suki Waterhouse ve Twilight serisinin yıldızı Robert Pattinson'ın ilişkilerinin, ikilinin fotoğraflarının 2018 yılında basına ilişkileri var başlığıyla yansımasının ardından başladığı belirtiliyor.

Pattinson ve Waterhouse, 2020 yılında tüm dünyayı ele geçiren COVID-19 salgını sırasında Londra'da birlikte yaşamaya başladı.

Şubat 2023'te Sunday Times'a verdiği röportajda Pattinson ile mutlu bir şekilde seyreden ilişkisini anlatan Suki Waterhouse, "Biriyle neredeyse beş yıldır bu kadar mutlu olabildiğim için şaşkınım," sözlerini ifade etti.

Ayrıca telefonunda Pattinson 'dan gelen mesajları görünce hala heyecanlandığını belirten Waterhouse, "Onun da benim için aynı şeyleri hissettiğini düşünüyorum," diyor.

Çift, geçtiğimiz mayıs ayında 2022 MET Gala'ya da birlikte katıldı.

Suki Waterhouse Bebek Bekliyor

BİZE ULAŞIN