“Wonka Stili”

Timothée Chalamet, 'Wonka' galasında cesur pembe takım elbisesiyle göz kamaştırıyor!

“Wonka Stili”

Yazı Ferhunde Zeynep Atmaca

15 Aralık'ta vizyona girecek olan "Willy Wonka" filminin başrolü Timothee Chalamet, katılım gösterdiği filmin Londra'daki galasında, sakız pembesi ve derin dekolteli görünümü ile iddialı ama bir o kadar karizmatik bir izlenim yarattı.

Tom Ford marka 2024 İlkbahar/Yaz kadın giyim koleksiyonunda seçilmiş takım, geleneksel işçiliğiyle dikkat çekerken, magenta renk seçimiyle cesur bir ifade yarattı. Bu tasarım aynı zamanda, Wonka karakterinin meşhur mor palto tasarımının lüks moda yorumu olarak nitelendirildi.

Alışıldık maskülenliğe aykırı seçimleri Chalamet, hafif bir doku sergilemek için ceketinin altına bir şey giymeme kararı aldı. Aynı zamanda marka elçisi olduğu Cartier tarafından hazırlanan ve yaklaşık 1.000 değerli taşla süslenmiş bir kolye ile dekoltesine ilginçlik katan oyuncu, bu eşsiz mücevherin yapımında Marie-Laure Cérède ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Kare burunlu, çikolata-kahverengi tonunda Chelsea botlarla kombini tamamlayan oyuncu, Wonka estetiğiyle olan uyumunu bozmadan adından söz ettirmeyi başardı.

Royal Festival Hall'da düzenlenen prömiyer, hayranların Chalamet'in çarpıcı kolyesine bir göz atması için tek fırsat olmayacak. Bu kolye, The Cartier Collection'ın bir parçası olarak dünya çapında çeşitli mücevher sergilerini gezecek.

BİZE ULAŞIN