Burberry'e Gısele Bundchen Etkisi

Burberry'e Gısele Bundchen Etkisi

Gisele Bündchen Burberry'nin ikonik TB Summer Mogoram'ı için kamera karşısına geçti. Geçmiş sezonlarda Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Naomi Campbell gibi isimlerin yer aldığı kampanya, 2022'de Gisele Bündchen ile yükselişine devam ediyor. 2018 yılında Burberry kreatif direktörü Ricardo Tisci ve grafik tasarımcı Peter Saville'nin birlikte yarattığı TB Summer Monogram modaevinin en önemli hamlelerinden biri oldu. Tisci'nin markanın DNA'sında yaptığı değişiklikler ve bizlere sunduğu modern Burberry personası her yıl sunulan TB Summer Monogram koleksiyonlarıyla muhteşem bir eşleşme sağlıyor. Kampanyanın fotoğrafları Luigi & Iango imzası taşıyor.

Gisele Bündchen, "Uzun bir aradan sonra Riccardo'yu tekrar gördüğüm için çok mutlu oldum ve tatlı arkadaşlarım Luigi ve lango ile çekim yapmak her zaman bana büyük zevk veriyor. Herkesle vakit geçirmek çok özeldi, sette çok eğlendik." sözleriyle kampanya jakkındaki hislerini ifade ediyor.

2022 Yaz koleksiyonu markanın ikonik renk paleti olan kahverengi, siyah, beyaz, bej tonları arasında şekillenirken turuncunun enerjisiyle yükseliyor. Tisci her adımında yaptığı gibi bu koleksiyonunda da elinin değdiği tüm tasarımları modern bir ruha kavuşturuyor. Geçmişi ve bugünü bir araya getiren koleksiyonda aksesuarlar arasında yer alan balıkçı şapkaları, beyzbol şapkaları, boğazlı sneakers'lar, alışveriş çantaları, deri topuklu ayakkabılar, sandaletler ve güneş gözlükleri koleksiyonun modern çizgisini vurguluyor.

BİZE ULAŞIN