Chanel İle Arzulanan Saatler

Chanel İle Arzulanan Saatler

Yeniden tasarlanan ve yorumlanan eşsiz saat tasarımları WANTED koleksiyonunda hayat buluyor. İkonik modaevinin lüksü tanımlayan beş saat tasarımı DNA'sını güncelleyerek bir arzu nesnesine dönüşüyor. Chanel'in imza modelleri arasında yer alan J12, J12 Highly, Prèmiere, Boy·Friend, ve Code Coco ile şimdi cesaret zamanı. Lüks saatçiliğin başarılı örneklerinden olan tasarımlar aynı zamanda yüksek doz logomania çılgınlığını da beraberinde getiriyor.

Herbiri birbirinden özel olan tasarımların arasında favorimiz 2022 yazına damga vurmaya hazırlana Premiere adlı saat tasarımı oluyor. Zincir kordon arasından geçen deri detayı, her biri ayrıca vurgulanan sallantılı Chanel harfleri ve modern kasası ile tüm gözleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Prèmiere tasarımıyla 90'lı yılların estetiğine göz kırpıyor.

Siyah ve beyazın güçlü, net ve sade tavrı etrafında şekillenen tasarımlar kimi zaman derinin gücünü bünyesine aktarırken kimi zaman da pırlantaların ihtişamını yansıtıyor. Zamansız ve dikakt çekici kampanya görselleriyle Chanel WANTED kapsül saat koleksiyonu sizlerle.

BİZE ULAŞIN