Elsa Hosk Işık Saçıyor

Elsa Hosk Işık Saçıyor

Amerika merkezli moda markası Aya Muse 2023 Resort koleksiyonunda Elsa Muse ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor. Tasarımlarının özgünlüğü ve kalitesinin yanı sıra onu diğerlerinden ayıran en temel özelliğin sürdürülebilirlik olduğu moda markası Aya Muse, yeni kampanyasındaki fotoğrafları ünlü fotoğrafçı David Roemer'a emanet ediyor.

İlhamını arılar ve dünyanın doğal akışından alan markanın kurucusu Tina Rodiou, bunu yarattığı tasarımlara da yansıtıyor. Aya Muse'nin dönüştürülmüş kumaşlar kullanması, sürdürülebilirliğe olan desteği, yaptığı her satışta bir ağaç diktirmesi ve karbon ayakizini küçültmeye yönelik hamleleri tam anlamıyla alkışı hak ediyor.

2023 Resort koleksiyonunda bu yıl boyunca fırtınalar estiren cut-out detayları fırtınalar estiriyor. Vücudu saran trikolar, takım elbiseler ve oversize gömlekler koleksiyonda öne çıkıyor. Güçlü tasarımlara hayat veren renk paleti, siyah, ekru, haki yeşili ve çikolata kahvesinin çeşitli tonları dahil olmak üzere çoğunlukla nötr tonlardan oluşuyor. Aya Muse 2023 Resort koleksiyonunun baş rolünde yer alan Elsa Hosk tam anlamıyla ışık saçıyor.

BİZE ULAŞIN