Falconeri 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu 'Kaşmirin Yolculuğu‘, Milano’da Gerçekleştirilen Defilede Tanıtıldı

İtalya merkezli lüks kaşmir giyim mağazası Falconeri, 2023 Sonbahar / Kış koleksiyonunu Milano'da gerçekleştirdiği defilesinde tanıttı.

Falconeri 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu 'Kaşmirin Yolculuğu‘, Milano’da Gerçekleştirilen Defilede Tanıtıldı

İtalya merkezli lüks kaşmir giyim mağazası Falconeri, 11 Ekim'de misafirlerini Milano'da gerçekleşen ilk defilesinde ağırladı ve kaşmirin köklerinin en derin özünü keşfetmek için bir yolculuğa çıktı. Fonderia Macchi'de, Falconeri ipliklerinin yolculuğunun anlatısında davetlilerin duyularını canlandıran koku, lezzet ve melodilerden oluşan etkileyici bir deneyim yaşattı.

Büyüleyici elyafın sırları Falconeri defile davetinde, kaşmire dönüştürülürken; davette moda, televizyon ve medya dünyasından çok sayıda tanınmış sima ve markanın böylesine önemli bir gecede yanında bulunmaktan mutluluk duyan dostları yer aldı. İtalyan influencer Chiara Ferragni'nin yanı sıra televizyon, moda ve sinema dünyasından birçok global isim katılım gösterirken, Calzedonia Group Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Marco Temponi ve Özlem Temponi'nin Calzedonia Türkiye adına ev sahipliğini üstlendiği davete Türkiye'den oyuncu Nesrin Cavadzade ve Dila Tarkan katıldı.

Mekan, kaşmir yolculuğunun çeşitli aşamaları için bir metafor olarak tasarlandı; hammadde arayışından üretim süreçleri ve iplik makaralarına kadar, her bir uygulamasını şeffaflıkla sergileyerek konukları sıcak bir atmosferle kuşattı.

Marco Temponi ve Özlem Temponi

Dila Tarkan

Nesrin Cavadzade

BİZE ULAŞIN