‘Inside The Dream’ Belgeseli, Bulgari Mücevher Kreatif Direktörü Lucia Silvestri Eşliğinde İzleyiciler ile Buluşturuldu

Terminal9 Studios tarafından üretilen ve Matthieu Menu tarafından yönetilen 'Inside The Dream' adlı belgesel, Bulgari Mücevher Kreatif Direktörü Lucia Silvestri eşliğinde izleyiciler ile buluşturuldu.

‘Inside The Dream’ Belgeseli, Bulgari Mücevher Kreatif Direktörü Lucia Silvestri Eşliğinde İzleyiciler ile Buluşturuldu

Bulgari'nin Yüksek Mücevher koleksiyonlarının yaratılmasının arkasındaki sırları ve büyüsünü anlatmak üzere seyirciye kapılarını açan ve ilk kez bir Yüksek Mücevher Evi hakkında yapılan belgesel-film olma özelliğini taşıyan Inside The Dream, muhteşem mücevherlerin tüm yaratıcı süreçlerinin perde arkasına görkemli bir bakış sunuyor.

Terminal9 Studios tarafından üretilen ve yeni yetenek Matthieu Menu tarafından yönetilen bu heyecan verici yolculuk, ihtişamlı bir değerli taştan ölümsüz bir başyapıta giden serüveni anlatıyor. Dünyanın en değerli taşlarını keşfetmesi ile bilinen Lucia Silvestri'nin bu süreçteki tüm adımları izleyicilere aktarılıyor.

İşini doğrudan Bulgari ailesinden öğrenen Silvestri'nin, büyük ölçüde erkek egemen bir sektörden varlığını yıllar içinde güçlendirerek çıkışına tanıklık eden Inside the Dream belgeseli, aynı zamanda değerli taşların Jaipur, Hindistan'dan Bulgari'nin Roma'daki merkezine gelerek benzersiz tasarımlara dönüşmesinin hikayesini konu alıyor. Bulgari'nin atölyesindeki usta ellerde üretimin her aşamasına tanıklık edilen film, başarıya ulaşma yolunda devreye giren benzersiz yetenekleri ve becerileri de ortaya çıkarıyor.

Bulgari'nin marka dostları Amerikalı aktris Zendaya, İtalyan dijital içerik üreticisi, girişimci ve moda ikonu Chiara Ferragni; BLACKPINK şarkıcısı Lalisa, süpermodel Lily Aldridge ve Hint kökenli ABD'li aktris Priyanka Chopra Jonas'ın Bulgari ile yaşamlarının nasıl iç içe geçtiği de izleyicilerle paylaşılıyor.

Geçmişleri, hikayeleri ve yetenekleriyle birbirinden ayrılan ve ilham verici bağlarının yanı sıra, güzelliğe ve mücevherlere olan tutkularında birleşen kadın oyuncu kadrosuyla Inside The Dream; tutku, ustalık ve yüksek estetik arayışının hikayesiyle harmanlanarak muhteşem bir seyirci deneyimi yaşatıyor.

BİZE ULAŞIN