IPEKYOL 2023-24 Sonbahar – Kış Koleksiyonu: Yasemin Özilhan ile Şık Bir Stil İz Düşümü

IPEKYOL'un 2023-24 Sonbahar-Kış Koleksiyonu reklam filmi için kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan, Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nu #kışilhamı ile sunuyor.

IPEKYOL 2023-24 Sonbahar – Kış Koleksiyonu: Yasemin Özilhan ile Şık Bir Stil İz Düşümü

IPEKYOL'un 2023-24 Sonbahar-Kış Koleksiyonu reklam filmi için kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan, gece ve gündüz farklı mekanlarda yaşayan bir kadının kurgusal bir akıştan cesur, dinamik ve yenilikçi tarzını kendine özgü stiliyle yansıttığı gerçek dünyaya yolculuğunu betimliyor.

Geceyle gündüzün, geçmişle bugünün iç içe geçtiği IPEKYOL 2023-24 Sonbahar-Kış Koleksiyonu deri, rugan, transparan, örme, süet görünümlü kumaşlarla zamansız stilin öncülüğünü bu sezonda da sürdürüyor. Tüylü ve yumuşak dokulu kumaş detayların kullanıldığı kısa montlar, kahverengi tonlarında gömlek ve pantolon takım, siyah deri peplum bluz ve flare pantolon ile rugan midi etek koleksiyonun dikkat çeken stilleri arasında yerini alıyor

Oversize blazerların mini etek kombinasyonları ve uzun çizmelerle buluştuğu iddialı görünümler, yılbaşı temasına atıfta bulunan kırmızı elbiseyle koleksiyonu en üst noktaya taşıyor.

Aksesuarlarda, elbiselerde ve kabanlarda kullanılan ince ve zarif detaylar, kış mevsiminin gri havasını kenara bıraktıran zamansız klasiklerden… Renk ve desen seçiminde sınır tanımayan IPEKYOL 2023-24 Sonbahar-Kış Koleksiyonu; geçmişle bugün arasında bağ kuran midi etekler, aksesuar detaylı crop ceketler ve drapeli elbiselerle zamanda yolculuğa çıkarıyor.

BİZE ULAŞIN