‘Kırmızının Enerjisi’

Minimalizm, Avant-Garde ve Couture 'Kırmızının Enerjisi' Koleksiyonunda Buluştu. Özlem Süer'in Avant-Garde ve Couture bakış açısı ile O-Day'in minimal dokunuşu tek bir koleksiyonda birleşti. 'Kırmızının Enerjisi' isimli koleksiyon mahzun geçen salgın günlerini canlandırmayı amaçlıyor.

‘Kırmızının Enerjisi’

Moda ve tasarım serüveninde 30 yılı geride bırakan Özlem Süer, üç boyutlu yeni bir koleksiyonu hayata geçirdi. Avant-Garde, Couture ve minimalizmin buluştuğu 'Kırmızının Enerjisi' isimli koleksiyon özel bir fotoğraf çekimi ile tanıtıldı. Tasarımlarında farklı konseptleri, disiplinleri barındırarak bir layer etkisi ve duygu yaratmayı amaçladığını belirten Özlem Süer, yeni koleksiyonundaki stilini konforlu, dönüştürücü ve yalın olarak tanımlıyor.

Harekete geçmek için ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi açığa çıkarmanın en güzel yolunun renklerin etkilerini kullanmak olduğunu söyleyen Özlem Süer "O-Day'in minimal dokunuşu ile Avant-Garde ve Couture bakış açımı tek renk çatısı altında buluşturduk. Yeni kapsül koleksiyonumuz ile kırmızının yüksek iletişim etkisiyle mahzun geçen salgın günlerini canlandırmayı amaçladık. Sınırlı sayıda üretilen tasarımlara sahip bu kapsül koleksiyonumuzda üç boyutlu formlar deneysel yaklaşımlarla buluşuyor" dedi.

BİZE ULAŞIN