Kışlık Sokak Stili Rehberi

Soğuyan havalara ayak uydururken tarzından ödün vermeyen ünlü isimler, dolabınıza ilham oluyor.

Kışlık Sokak Stili Rehberi

Yazı Lara Önat

Gigi Hadid

Her kış sezonu vazgeçilmez ve güvenilir parçalardan triko kazaklar, geçtiğimiz günlerde Paris't görülen Gigi Hadid'in seçenekleri arasındaydı. Sade ama bir o kadar da göze çarpıcı görünen Gigi Hadid gibi siz de dolabınızda renkli trikolara yer vererek konforunuzdan ödün vermeden dinamik bir tarz yaratabilirsiniz.

Kışlık Sokak Stili Rehberi

Dua Lipa

Sezonun favori rengine kendini fazlasıyla kaptıranlardan Dua Lipa, kumraldan kızıla dönen saçlarıyla radikal bir değişim yarattı. Yeni görünümüne ayak uyduran bordo bir kravat ve aynı paletteki deri çantasıyla trende uyum sağlamaya devam ediyor. Siyah deri topuklu çizmelerle de özgüvenini yansıtmaktan geri kalmamış. Herhangi bir kombini anında kadınsı ve şık hale getiren çizmeler, özellikle yağmurlu günlerde kurtarıcı parçanız olacak.

Kışlık Sokak Stili Rehberi

Emily Ratajkovski

Cesur ve iddialı tarzıyla bilinen Emrata, giydiği siyah kürklü mantoyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tarzını frapan bir parçayla tamamlayan Emrata gibi abartı ve feminen düşkünüyseniz, pelüş veya kürk detaylı dış giyim parçaları, sizi hem soğuktan koruyacak hem de sofistike bir görünüm katacak.

Kışlık Sokak Stili Rehberi

Jennifer Lawrence

'Sessiz lüks' akımını New York sokaklarına uyarlayan Jennifer Lawrence, jean-kazak kombinini taba rengi salaş kaban ile tamamlıyor. Kış aynın olmazsa olmazı kabanlar, mutlaka dolabınızda olması gereken sizi hem sıcak tutacak hem de zarif görünüm yakalamanızı sağlayacak bir parçadır.

Kışlık Sokak Stili Rehberi

Selena Gomez

Siyah bir blazer ceketin kurtaramadığı kombin yoktur. Bu güvenilir parçadan esinlenerek de blazer elbiseyle karşımıza çıkan Selena Gomez, bu pratikliği zarafetle birleştiriyor. Siz de geniş kesim bir kalıp tercih ederek feminen ve maskülen stili harmanlayabilirsiniz!

BİZE ULAŞIN