“MUSE FOR ALL” Design House Akaretler’de Özel Bir Davetle Açıldı

İş İnsanı Yasemin Öğün'ün markası "MUSE FOR ALL" design house konseptiyle Akaretler'de kapılarını açtı.

“MUSE FOR ALL” Design House Akaretler’de Özel Bir Davetle Açıldı

Muse For All'un ilk "Design House" konseptli showroomu, Akaretler'de kapılarını açtı. Kurucusu Yasemin Öğün ve mimarı Mehmet Yücebaşoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, magazin ve cemiyet dünyasından Burcu Esmersoy, Özgür Masur, Fatoş Altınbaş, Özlem Avcıoğlu, Gamze Erçel, Zehra Işık, Dila Tarkan, Ceylan Çapa, Aytül Ayke, Derya Özdemir, Banu Savcı, Rachel Araz gibi ünlü isimler katıldı.

Yasemin Öğün'ün kurucusu ve kreatif direktörü olduğu Muse For All, ilk "Design House" konseptli mağazasını Akaretler'de muhteşem bir davetle açtı. Yasemin Öğün ve Mehmet Yücebaşoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Burcu Esmersoy, Özgür Masur, Fatoş Altınbaş, Özlem Avcıoğlu, Gamze Erçel, Dila Tarkan, Ceylan Çapa, Tolga Sezgin, Aslı Keskinel Ekşioğlu, Ayşegül Uluç, Berrin Ak, Sibel Büyükuğur, Seda Vardar, Ebru Mengenecioğlu, Begum Kacmaz, Cemre Geze gibi ünlü isimler katıldı.

Cesur, kendine güvenen, zarif, şık, rahat, dinamik ve şehirli kadınların hem günlük yaşamda hem de özel günlerde giyilebileceği parçalar sunan marka, maskülenliği ve feminenliği buluşturan deri ve koton takımlar, cesur elbiseler ve güçlü denim setleri bir araya getiriyor.

Özgür Masur

Burcu Esmersoy

Dila Tarkan

Ceylan Çapa

BİZE ULAŞIN