Twist Sonbahar/Kış Koleksiyonu Özgür Sokak Stiliyle Sezonu Açıyor

Sonbahar-Kış sezonuna kendine özgü tasarımları ve formlarıyla farklılık katan Twist, #sokağınözgürruhu'nu yansıtan kombinleriyle sokak modasına ev sahipliği yapıyor. Farklı materyallerin kullanımı ve baskı tekniklerindeki çeşitlilik ile Twister'ların odak noktası olmaya devam ediyor.

Twist Sonbahar/Kış Koleksiyonu Özgür Sokak Stiliyle Sezonu Açıyor

Çift parça görünümlü elbiseler, color-block trikolar, kontrast dikiş detaylı blazer takımlar, patchwork bluzlar ve beli vurgulayan metalik çizgili ceketler Twister'ların havalı görünümlerine eşlik ediyor. Desenli astarlar, eskitme efektli jean'ler, metalik montlar, zincir detaylı vücudu saran transparan bluzlar ve tattoo bodylerle iddialı tercihler yapmak isteyen Twister'ların özgür sokak stili tamamlanıyor.

Dad-fit kalıp ceketlerin dikkat çektiği koleksiyonda; Twist'in eğlenceli formlarının yanı sıra, asi görünümlerinin altında birden fazla rengin uyumuyla yakalanan baskılar, koleksiyonda diğer can alıcı tonlar olan acı kahve, siyah, hâkî, yanık turuncu, lime, saks mavisine uzanan geniş renk skalası ile bu soğuk kış günlerine renk katmaya hazır.

Twist'in eğlenceli ve hareketli tavrını yansıtan aksesuarları, renk tonlarındaki canlılık ve detaylardaki çekicilikle sokak modasında bu sezon hit olmaya aday. Aksesuarlarda özellikle degradenin yanı sıra, dokulu deriler ve renkli baskılarla dikkat çekiyor. Çantalarda aplikeler ve sloganlar ön plana çıkarken püskül detayı bu sezonun trendlerini vurguluyor. Cut-out detaylı ayakkabıların ve slogan detaylı botların yer aldığı koleksiyon; farklı formlardaki tabanlı sneakerlar ve western çizmelerle sokak stiline yeni bir boyut katıyor.

Renkli metallerin kullanıldığı aksesuar koleksiyonu gold ve silver ile desteklenirken, özellikle hayvan figürlü anahtarlıklar göze çarpıyor. Amorf yılan formlar aksesuarlarda öne çıkan parçalardan olurken, tüy detayları silver takıları farklı bir forma büründürüyor.

Twist koleksiyonunda telefon ve airpods kılıflarından desenli şeffaf ve boncuk saplı olmak üzere farklı alternatifler sunan şemsiyelere kadar geniş bir seçki yer alıyor. Sloganlı atkılar, yıldız zincirli fötr şapkalar, birçok alternatif sunuyor.

Twist 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nu TWIST mağazaları, www.twist.com.tr veya Twist mobil uygulamasından inceleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN