Yeni Jen Ceballos x Mango Koleksiyonu Miami’de Tanıtıldı

Jen Ceballos x Mango'yu tanıttı

Yeni Jen Ceballos x Mango Koleksiyonu Miami’de Tanıtıldı

Avrupa'nın en global moda markalarından biri olan Mango, geçtiğimiz günlerde Miami'de Jen Ceballos'la yaptığı son iş birliği, Jen Ceballos x Mango'yu sundu. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, her kadının en iyi versiyonunu yansıtacak şekilde tasarlanan ve zamansız incelik, duyusalllık ve minimalizmin temsilcisi olan Jen'in tarzıyla tanımlanan, yaklaşık 60 giysi ve aksesuardan oluşuyor. Yeni koleksiyon, parti görünümü yaratan elbiseler, paltolar ve aksesuarların da aralarında bulunduğu ürünleri bir araya getiriyor.

Koleksiyon tanıtımı, Miami şehrinin Allapattah semtinde bulunan ve Jean-Michel Basquiat, George Condo, Yayoi Kusama, Sterling Ruby Urs Fischer, Maurizio Cattelan, Damien Hirst ve Oscar Murillo gibi sanatçıların eserlerinden oluşan geniş bir seçkinin sergilendiği Rubell Müzesi'nde gerçekleşti. Gece, müzede Jen Ceballos'un ev sahipliği yaptığı samimi bir akşam yemeğiyle sona erdi.

Bu yeni iş birliğini kutlamak için organize edilen sunuma Mango topluluğunun çekirdek kadrosu katıldı. Tamu McPhearson, Gala González, Sofía Sánchez de Betak, Cierra Wright, Shelcy ve Christy Joseph, Marc Forné, Joan Palà ve Miquel Carrizo gibi Mango Kızları ve Erkekleri, etkinliğe katılan isimler arasındaydı. Onlara moda dünyasının önde gelen yerel profilleri Briana Smith ve Christie Ferrari gibi isimler de eşlik etti.

Mango için çok önemli iki unsur olan moda ve tasarım, etkinliğin başrolündelerdi. Davette giyim koleksiyonunun yanı sıra akşam yemeklerini ve kokteylleri süsleyecek tabak, bardak, peçete, minder ve masa örtüsü gibi Mango Home koleksiyonuna ait ürünler de yer aldı.

Miami'de yaşayan Kolombiyalı model ve içerik üreticisi Jen Ceballos, doğal, sofistike tarzını Mango'nun küresel yaklaşımıyla birleştirerek çok özel bir parti koleksiyonu tasarladı. Sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyonda metalik tonlar, saten elbiseler, zarif ışıltı detaylarıyla dolu giysiler ve transparan çekiciliğine vurgu yapan parçalar yer alıyor. Aksesuarlar ise koleksiyonun geri kalanını tamamlayan ve dengeleyen yüksek topuklu botlar, ucu açık sandaletler, "choker" kolyeler ve mini çantalardan oluşuyor ve adeta bir zaman yolculuğuyla bizleri 2000'li yılların minimalist stiline geri döndürüyor.

Hem payetli hem de saten kumaşlar, ince detaylar ve gümüş rengi tasarımlarla şık şeffaflık ve parlaklık koleksiyondaki yerini alıyor. Aksesuarlar arasında ayrıca Jen'in her zaman yanında taşıdığı bir aksesuar olan saç tokası da bulunuyor.

Renk paleti, gökyüzü, gece mavisi ve turkuaz gibi mavinin bazı tonlarıyla kombinlenen gri, siyah, kahverengi ve beyaz gibi nötr tonlar ile hazırlanıyor.

Mango uzun yıllardır başka markalar, sanatçılar ve yeteneklerle iş birliği yapıyor. Öne çıkan iş birlikleri arasında Chufy, Pernille Teisbaek, Leandra Medine; daha yakın tarihli olaraksa Kaliforniya markası Simon Miller ve 2022'de birlikte bir parti koleksiyonunu tasarladığı influencer Camille Charrière yer alıyor. Bu proje aracılığıyla Mango, Akdeniz tarzının yeni bir yorumu ve yepyeni bir bakış açısıyla sağlanan kişilik ve değerlerden beslenirken, kendisini toplumla birleştiren bağları da güçlendiriyor.

Jen Cabellos & Sofía Sánchez de Betak

Gala González

Victoria Herran & Camila Navas

Mona

Stephanie Hill & Daniela Moreno & Carolina Arango

Jana Rose & Ria Michelle

Monik Dale

BİZE ULAŞIN