Zoë Kravıtz'ın Seçimi

Zoë Kravıtz Seçimini Yaptı

Zoë Kravitz sürpriz bir gelişmeyle lüks İsviçre saat markası Omega'nın yeni marka elçisi oldu. Nicole Kidman ve Kaia Gerber'in de bir süredir yer aldığı lüks saat markası Kravitz'in de ekibe dahil olmasıyla tasarımlarındaki güçlü duruşu gösteri dünyasının güçlü kadınları üzerinde sergilemeye devam ediyor. Zoë Kravitz Omega ile yaptığı işbirliği için hislerini, "Omega'nın maceracı ruhunu seviyorum. Markanın bütünlüğünden ödün vermeden risk alma ve yeni bir şey deneme isteği nadiren karşımıza çıkıyor. Omega ailesinin bir parçası olduğum için mutlu ve gururluyum" sözleriyle belirtti.

Kampanyada Omega Constellation Quartz 28-mm saatini takan genç yıldız, siyah beyaz karede hem duru güzelliğini hem de kol saatinin gücünü yansıtmayı başarmış. Omega ailesi de Kravitz'in yeni kampanyada yer almasıyla ilgili, "Oyuncu, yönetmen, model ve yapımcı olan Kravizt'in kendine özgü genç, kendinden emin bir tarzı var ve Omega, onu kendi dünyasına davet etmekten heyecan duyuyor" dedi.

Daha önce Tiffany & Co., Calvin Klein, Vera Wang, Balenciaga ve YSL Beauty markalarıyla işbirliklerine imza atan genç yıldızın elinin değdiği her marakaya enerjisini yansıttığı kesin. Zoë Kravitz resmi Instagram hesbaı üzerinden yaptığı paylaşımda "My Choice" yazarak seçiminin ne olduğunu duyurduğu. Kravitz ve Omega ikilisinin bir sonraki adımı ise merak konusu.

BİZE ULAŞIN