Beren Saat, İstanbul İçin Son Çağrı Filminin New York’taki Galasında Bee Goddes ile Işıldadı

Ünlü oyuncu Beren Saat, 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin New York'ta yapılan özel gösteriminde Ece Şirin imzalı Bee Goddess ikonik bal peteği küpeleri ile ışıldadı.

Beren Saat, İstanbul İçin Son Çağrı Filminin New York’taki Galasında Bee Goddes ile Işıldadı

Bee Goddess'ın ikonik bal peteği küpeleri dünya starları arasında yer alan Kate Winslet, Lily Collins gibi yıldızlardan sonra Türkiye'nin önemli oyuncularından Beren Saat'in de tercihi oldu.

Beren Saat başrolünü paylaştığı 'İstanbul İçin Son Çağrı' filminin özel gösterimi için New York'taki galaya katıldı. New York'un ikonik salonu Paris Theatre'da gerçekleşen özel gösterimde Beren Saat kendisine eşlik etmesi için Ece Şirin tasarımı Bee Goddess bal peteği küpelerini ve arı yüzüklerini tercih etti. Ünlü oyuncu galada ışıltısıyla göz kamaştırdı.

Kibele Bal Peteği koleksiyonu arı; bal ve peteklerin kadim sembolizminden ilham alarak kadının yaratıcı, yenileyici ve zenginleştirici gücünü kutluyor. Kendinden önce sevdiklerini düşünen ve onlar için çalışan arılar ışığın ve aydınlanmanın sembolleri. Arıların bal deposu sevgi iksiri sihirli petekler manevi ışık ve güç deposu olarak biliniyor.

Özgürlüğünden, liderliğinden ve görkeminden ödün vermeyen mükemmel kadının mucizeler tılsımı Kibele Bal Peteği küpe sevgi dolu bir kalbin ışıltısını yansıtır ve yaşamın tatlılığını simgeliyor.

BİZE ULAŞIN