GAP’in Modern ve Zamasız Stili “Hayatın Armağanlarını” Keşfediyor
MODA

GAP’in Modern ve Zamasız Stili “Hayatın Armağanlarını” Keşfediyor

Modern, rahat ve zamansız giyimi yıllardır moda severlerle buluşturan GAP, “Hayatın Armağanlarını Keşfet” kampanyası ile yeni bir stil yolculuğuna çıkıyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 3 Ocak 2024

Modern, zamansız ve ikonik stillere ilham kaynağı olan GAP, hayatı sevmeyi bilenlere hayattaki armağanları keşfetmeleri için "Hayatın Armağanlarını Keşfet" kampanyasını sunuyor. Kampanyadaki ünlü isimler bu keşif yolculuğunda kendilerine özgün tarzlarıyla GAP'in 2024 Kış Koleksiyonu'nu yorumluyor.

"Hayatın Armağanlarını Keşfet", GAP'in ikonikleşen logolu sweatshirt, basic tişört, gömlek ve Jean gibi zamansız şıklığının parçalarını yeni yıl ve parti temalarıyle moda severlerin beğenisine sunuyor.

Kampanyada, alanında başarılı olan isimler oyuncu Büşra Develi, müzisyen INJI, oyuncu Ulvi Kahyaoğlu, müzisyen, sunucu Heja ve model, içerik üreticisi Mine Mücahid ve model, içerik üreticisi Oliver Jacobs, moda severleri hayatın armağanlarını keşfetmeye ve zamansız stille buluşmaya davet ediyor.

"Hayatın Armağanlarını Keşfet" kampanyasıyla özgürlüğü ve özgünlüğü her daim vurgulayan GAP, modern stili ikonik isimlerle deneyimlemek isteyenleri GAP mağazaları , GAP Türkiye mobil uygulaması ve gap.com.tr'ye davet ediyor.