GOE, Türkiye'nin en popüler mekanlarında sizleri bekliyor!
LIFESTYLE

GOE, Türkiye'nin en popüler mekanlarında sizleri bekliyor!

Şehirde hayatı kolaylaştırmanın şık, hızlı ve en konforlu hali GOE Türkiye’nin en çok tercih edilen bölgelerinde, deneyim imkanını artırıyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Temmuz 2023

Yenilikçi ve kolay şarj edilebilir elektrikli motosikletleri ile hayatımızı kolaylaştırırken GOE, şık ve minimalist tasarımlarıyla yeni bir yaşam stili oluşturuyor. Çevre dostu çözümleri, sürdürülebilir ve temiz enerji kaynakları ile gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefleyen marka, İstanbul, İzmir -Çeşme ve Muğla- Bodrum'da motosiklet tutkunlarının deneyimlemeleri için mekanlarda yerini aldı.

Yaz aylarının uğrak mekanı Momo Dalyan ve Momo Bodrum'da sergilenen şık tasarımlı motosikletler gelen misafirlerin şimdiden ilgi odağı oldu. Temmuz ayı boyunca Momo Beach'lerde yer alacak Goe, aynı zamanda ilgililer için test etme imkanı sunuyor.

İstanbul'da ise Nişantaşı'ndaki Lotus Yaşam Merkezi'nde tüm modellerin sergilendiği 80 m2'lik yeni Goe Showroom'u bir kahve eşliğinde ziyaret edebilirsiniz.Goe ile yaşam tarzınıza enerji katmak için @goe_mobility instagram hesabını takipte kalın.