Göz Çevresi Bakımında Otorite: La Prairie
BAKIM

Göz Çevresi Bakımında Otorite: La Prairie

La Prairie'nin Skin Caviar Koleksiyonu, ilk lanse edildiği yıldan bu yana göz çevresine özel bir önem vererek, hassas göz çevresini toparlayacak ve sıkılaştıracak bir dizi cilt bakımı kreasyonunu sunuyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Mayıs 2024

La Prairie, yeniden tasarlanan Skin Caviar Eye Lift ile göz çevresi bakımında otorite olma özelliğini yeniden tanımlıyor. Göz bölgesi bağlarına yönelik çığır açan araştırmalarla desteklenen Skin Caviar Eye Lift, Caviar Infinite ve Caviar Mikro Besin Maddeleri ile aşılanarak göz çevresinin görünümünü tamamen yeniden şekillendirmeye yardım eder. Göz çevresine odaklanan bu özel serum, yapısal cilt bilimi alanında devrim niteliğinde yeni bir dönüm noktası oluşturuyor.

Cilt Yapısının Geliştirilmesinde Yeni Bir Dönüm Noktası

Cildin mimarisi çeşitli yatay ve dikey komponentlerin birleşimi ile oluşur. Cilt bağları, hipodermis boyunca esnek ancak güçlü bir ağ yapısı oluşturan benzersiz yapısal birimlerdir. Cildin stabilitesi ve cildin temeline tutunması için bu komponentlerin varlığı büyük önem taşımaktadır. 2022 yılında La Prairie'nin bilimsel arayışı, Skin Caviar Harmony L'Extrait'in piyasaya sürülmesiyle cilt bağlarına odaklanan yeni bir atılım yapmayı başaran La Prairie şimdi aynı teknolojiyi Skin Caviar Eye Lift lansmanı ile sürdürüyor.

Doku bağlarının önemli rolünün farkında olan La Prairie bilim adamları, öncü araştırmalarını göz bölgesine odaklanacak şekilde genişlettiler. Genç bir cilde ulaşmak için hipodermisteki hücreler ve bağlar arasındaki etkili iletişimin çok önemli olduğunu buldular. Adiposit hücreleri bağlar oluşturur ve bu bağlar da yeni hücrelerin oluşumunu düzenlerken; özellikle de şekillendirilmiş göz hatlarının korunması için hayati öneme sahiptir. Hem güçlü bağlar hem de etkili bağ-hücre iletişimi, hipodermal dokunun şekillendirilmiş göz hatlarının korunmasında olağanüstü bir rol oynadığı için, göz bölgesinde özellikle önemlidir. Yaş ilerledikçe bağlar zayıflar, iletişim bozulur ve göz çevresindeki dokunun şekli tamamen değişir.

La Prairie bilim insanları, aktif bileşenlerin bağ yapıları ve adiposit hücreleri üzerindeki etkisini ortaya çıkarmak için gelişmiş 3 boyutlu görüntüleme protokolleri geliştirdi. Bu çalışmalar havyar biliminin bağlardan hücreye iletişimi yeniden etkinleştirerek zamanın etkilerini etkili bir şekilde tersine çevirebildiğini tartışmasız bir şekilde gösterdi.

Havyar Olağanüstü Bir Sıkılaştırma ve Toparlama Gücü Sunuyor

Caviar Infinite ve Caviar Micro-Besin Maddelerinin sinerjik gücü sayesinde Skin Caviar Eye Lift, cildin yatay unsurlarını hedeflemeye devam ederken artık cildin dikey boyutuna da etki ederek sıkılaştırma ve toparlama etkisini arttırıyor. Bu güçlü göz serumu, cildin dermal yapısını yeniden yoğunlaştırmaya, cildin dikey sütunlarını güçlendirmeye ve kritik bağ-hücre iletişimini yeniden etkinleştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu bütünsel yaklaşım sayesinde üst göz kapakları toparlanmış görünür, sıkılığı artar, kırışıklıklar yumuşar ve göz torbaları azalır. Formül, House'un eşsiz Havyar Biliminin faydalarını artırmak için La Prairie'nin gençleştirici imzası olan Exclusive Cellular Complex™ ile daha da geliştirildi.