Hailey Bieber Youtube Kanalı Açtı

Hailey Bieber'ın Kanalına Hoşgeldiniz!

Giriş Tarihi: 16.03.2021 14:44 Güncelleme Tarihi: 17.03.2021 10:28

Hailey Baldwin Bieber, YouTube'da kendi güzellik kanalını açtı. Model, cilt bakımı rutin videolarını paylaşacak ve ünlü konuklarla sohbet edecek.

Hailey Baldwin Bieber'ın kendi güzellik markasını piyasaya sürmeye hazırlandığı haberinin ardından YouTube'da güzellik kanalı açtı. Bieber, "Kanalıma Hoş Geldiniz" adlı tanıtım videosunda izleyicilere "Bu, cilt bakımı rutin videolarından seyahat bloglarına, saç ve makyaj ekibimle videolara kadar bir dizi farklı şey" dedi.

Hailey Bieber'in ikinci adı olan Rhode'u da içeren "Hailey Rhode Bieber" kanalında 2021'in sonuna kadar iki haftada bir çarşamba günleri yeni videolar yayınlanacak. Bunlar, güzellik eğitimleri, yaşam tarzı ipuçları ve "Who's In My Bathroom?" adlı bir talk show içerecek.

Ünlü konukları samimi ve manşet dışı röportajlar için evindeki banyosunda ağırlayacak olan ünlü modelin ilk konuğu Kendall Jenner oldu bile! Bieber, Instagram'da yayınladığı ve şu anda kanalında yayınladığı ilk samimi banyo sohbetine model ve reality TV yıldızı Kendall Jenner katıldı.

Kanal aynı zamanda Bieber'ın kendi platformunu kullanarak akıl sağlığı ve politika gibi "tutkulu" olduğu konular hakkında konuşmalarını da sunacak.

Bieber, kanalı hayranlarının onu daha iyi tanıması ve kendi anlatısını kontrol etmesi için yarattığını söyledi; "YouTube kanalıyla, orada neler olup bittiğini kontrol edebiliyorum. Dışarı çıkan her bir içerik konusunda rahatım ve bu benim için gerçekten özgür hissettiriyor. Çünkü hakkımda konuşulanların, söylenenlerin ve yazılan makalelerin yüzde 90'ının kontrolü ben de değil."

BİZE ULAŞIN