Yeni Scalp Clinix Serisi

Schwarzkopf Professional’dan Kişiselleştirilmiş Baş Derisi Bakımı

Giriş Tarihi: 28.10.2021 11:23 Güncelleme Tarihi: 28.10.2021 11:27

Sağlıklı saçlar, sağlıklı bir baş derisiyle başlar. Baş derisinin sağlıklı bir durumda olması, saç tellerinin uzaması için de sağlıklı bir temel oluşturuyor. Baş derisi, dengesini kaybettiğinde aşırı sebum üretimi, kepek ve hatta saç dökülmesi gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Dolayısıyla baş derisi bakımına yönelik artan farkındalık ile birlikte, baş derisi bakımı ve bunun için kullanılan ürünler de kalıcı bir trend haline geliyor. Schwarzkopf Professional, şimdi bu trende cevap olarak Scalp Clinix'i geliştirdi. Markanın kişiselleştirilmiş saç bakım serisi olan Fibre Clinix'e dahil olan bu yeni seri, kuaförlerin de birer saç ve baş derisi bakımı uzmanı olmasını sağlıyor.

Yeni Scalp Clinix rejimi, Schwarzkopf Professional'ın, baş derisi ve saçlar için sunduğu, en gelişmiş ve kişiselleştirilebilir saç bakımı olma özelliğini taşıyor. Microbiome Active Teknolojisi ile formüle edilen seri, sağlıklı bir baş derisi ile güzel ve sağlıklı görünen saçlar yaratıyor. Seri, spesifik baş derisi sorunlarını hedeflemek ve bu problemlere çözüm sunmak için cilt bakımından ilham alan içeriklerle birleştirilen ürünlerden oluşuyor. Kuaförünüz, şimdi baş derinizi ve saçınızı analiz ettikten sonra, teşhisine uygun şekilde gerekli kürleri uygulayarak baş derinize sağlık kazandırabiliyor.

Scalp Clinix Arındırıcı Peeling: Biotic Technology içeren ürün, baş derisini ölü hücrelerden arındırarak yıkama aşamasına hazırlıyor. Serinlik ve tazelik hissi sunuyor.

Fibre Clinix Tribond Şampuan: Triple Bonding ve C21 Technology içeren ürün, saçı ve baş derisini temizleyerek bakıma hazırlıyor.

Scalp Clinix Biotic Base: Ürün, baş derisinin mikrobiyomunu yeniden dengeleyerek daha sağlıklı bir baş derisi sunuyor. Üç özel Scalp Clinix Booster ile tamamen kişiselleştiriliyor, yatıştırma ve nemlendirme sağlıyor:

Scalp Clinix Yatıştırıcı Booster – kuru ve hassas baş derisi için

Scalp Clinix Yağ Kontrol Booster – yağlı baş derisi için

Scalp Clinix Kepek Kontrol Booster kepekli baş derisi için

Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Serisi, bir sonraki kuaför ziyaretinize kadar evinizde uygulayabileceğiniz en uygun baş derisi bakım rutinini de sunuyor. Kuaförünüzün önerileri doğrultusunda kullanabileceğiniz ürünler, evde de baş derisi sağlığını koruyabilmenize yardımcı oluyor.

Scalp Clinix Yatıştırma: Ürün, baş derisinin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Allantoin, Bisabolol ve Panthenol içeren kür ile kuru, hassas baş derisini yatıştırıyor, sakinleştiriyor ve nemlendiriyor.

Scalp Clinix Yağ Kontrol: Yağlı baş derisini derinlemesine temizleyen ürün, gözeneklerin açılmasına ve fazla sebumun giderilmesine yardımcı oluyor. Kür, hafif bir masajla birleştiğinde baş derisine serinletici bir etki ile tazelenmiş bir his veriyor.

Scalp Clinix Kepek Kontrol: Octopirox içeren kür, kepeği nazikçe ve etkili bir şekilde yok ederek önlüyor, kaşıntılı ve tahriş olmuş baş derisini yatıştırıyor.

Scalp Clinix Saç Dökülmesi Karşıtı: Şampuan ve serum içeren rejim, masaj ile uygulandığında, baş derisinin mikro dolaşımını destekliyor ve saç köklerini güçlendiriyor, 6 haftalık kullanımda patolojik olmayan saç dökülmesini azaltıyor.

BİZE ULAŞIN