Guess Bella Vita

Dünyaca ünlü moda markası GUESS?,en yeni kokusu Bella Vita for Women’i dünyaya sunuyor.

Giriş Tarihi: 04.01.2022 16:34

GUESS Bella Vita, GUESS kadınının kişiliğindeki cazibeyi taçlandırıyor. Bu meyvemsi ve çiçeksi koku, lezzetli İtalyan limonu, sulu kuş üzümü ve tatlı siyah kirazların hem eğlenceli hem de canlı tonlarıyla açılıyor. Yeni parfum yasemin, sümbül ve vanilya orkidesinden oluşan kadifemsi beyaz çiçekli bir kalp ile ifade ediliyor. Amber, tonka fasulyesi, pralin ve yumuşak misklerin sıcak karışımı, tatlı ve unutulmaz bir iz oluşturuyor.

Christine Hassan ve Valerie Garnuch-Mentzel'in Drom parfümeri ekibi, «Bu koku, benzersiz hikayesini korkusuzca sahiplenen kadın için» diyor. «GUESS Bella Vita'yı, kendini seven ve inanan tüm kadınlara bir hediye olarak sunduk.»

GUESS Bella Vita ambalaj tasarımı, markanın zamansız moda mirasından ilham alıyor. Şişe ve kutu, ortalarında ikonik GUESS şakayık madalyonunu taşıyor. Şeffaf cam, kokunun sıcak ve zengin rengini ortaya çıkarırken, zengin altın kapak şişeye değerli bir ayrıntı katıyor.

GUESS ?, Inc.'in Kreatif Direktörü Paul Marciano'nun yönettiği ve fotoğrafçı Tatiana Gerusova'nın objektifinden çekilen fotoğraf, model Julia Logacheva'yı çekici bir anında yakalıyor. GUESS Bella Vita şişesinin zengin altın tonlarına siyah beyaz bir atmosferle kontrast yaratan Julia, GUESS Bella Vita'nın, teninde kalan tonlarının tadını çıkarırken ilginin odağı oluyor.

BİZE ULAŞIN