Kite Surfing Tutkunları, Hepsipay Kite School’da Buluşuyor
SEYAHAT

Kite Surfing Tutkunları, Hepsipay Kite School’da Buluşuyor

Kullanıcılarına özgür ve esnek bir ödeme dünyası sunan Hepsipay, Kite Surfing tutkunlarının uğrak yeri Muğla Akyaka’da Hepsipay Kite School’u açtı.

GÜNCELLEME TARİHİ: 11 Haziran 2024

Hepsipay’in dijital cüzdanının kullanıcılarına sağladığı özgürlük, esneklik ve kullanıcı deneyiminden ilham alan Hepsipay Kite School, deneyimli eğitmenleri ile faaliyetlerine bu yaz başladı. Yeni açılan okul sayesinde Kite severler bayram tatili boyunca da rüzgarın gücüyle özgürce Kite sporunu yapabilecek.

Okulda ayrıca başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar Kite Surf konusunda herkese uygun eğitimler de sunuluyor. Hepsipay Kite School, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken yeni beceriler kazanmak isteyenleri yaz boyunca Muğla Akyaka’da ağırlayacak. Kapılarını yeni açan okulda ödemeler Hepsipay üzerinden de yapılabilecek.

Hepsipay Kite School Dünya Şampiyonunu Ağırlayacak

Hizmete yeni giren Hepsipay Kite School, yakın zamanda dünyaca ünlü bir misafiri de ağırlamaya hazırlanıyor. Kite Surf alanında dünya şampiyonu olan Gianmaria Coccoluto, 24-28 Haziran tarihlerinde “Free Style Kite Kampı”nda Kite Surfing meraklılarıyla Hepsipay Kite School’da bir araya gelecek.

Türkiye’de Kite Surf Deyince Akla Gelen Yer: Akyaka

Türkiye’nin en önemli doğal güzelliklerini barındıran, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı bir sahil kasabası olan Akyaka, aynı zamanda Kite Surf yapmak isteyenlerin de ortak noktası.

Akyaka her gün esen rüzgarı ve eğitime elverişli sahilleriyle “Kite” tutkunlarının ilk aklına gelen adreslerinden biri oluyor.