Moda sergisi gibi film!

BASUR: If Istanbul Film Festivali bünyesinde, çok yakında..

Giriş Tarihi: 11.02.2015 15:23 Güncelleme Tarihi: 11.02.2015 15:41
Egzotik bir aşk hayatı, uluslararası tanınırlık ve sıra dışı bir moda kariyeri olan Berk Kohen, bir noktada hem yaratıcı hem duygusal hem de –en önemlisi– cinsel olarak bloke olur. Günün birinde hastanede gözlerini açan Berk Kohen, hiç bilmediği yeni bir hayat tarzını keşfedecektir.

Ny ve İstanbul'da yaşayan ödüllü bir çok kısa filmi ve reklam çalışmaları olan Nehir Tuna'nın çektiği film, Basur hastalığına yakalanan hayati parlak bir modacının kendinin dışındaki farklı dünyaları keşfedisini konu alıyor.

Berk Tunalı, İngiliz oyuncu Samuel James Woodhams ve Didem Ellialtı'nın rol aldığı, Aras Demiray'ın görüntü yönetmenliğini yaptığı Film, If Istanbul Film Festivali bünyesinde 15 Şubat Pazar günü saat 16.00'da Kadıköy Kargart'ta, 16 şubat pazartesi 14.30'da Beyoğlu Cinemaçimum Fitaş sinemalarında gösteriliyor.

Filmin baş rolü olan Berk Kohen'in modacı olmasından dolayı her karesi moda çekimi gibi olan Basur'un Stil Danışmanlığını Di-fashionBranding - Didem Ellialtı'nın yaptığı film, Türk tasarımcıları başta olmak üzere kostümleriyle dikkat çekip moda sergisi havasında gerçekleşiyor.

BİZE ULAŞIN