Angelina Jolie Ayrılığın Kariyerini Nasıl Etkilediğini Anlattı

Brad Pitt ile 6 çocuğunun velayeti için mücadele eden Angelina Jolie, boşanmanın kendisini oyunculuğa dönmeye zorladığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 22.04.2021 18:45 Güncelleme Tarihi: 23.04.2021 13:19

2014 yapımı Malefiz (Maleficent) ve onun 2019'daki devam filmi haricinde son 10 yılda büyük ölçüde kamera arkasında çalışan olan Oscar ödüllü oyuncu ve yönetmen Angelina Jolie, Ölmemi İsteyenler (Those Who Wish Me Dead) isimli aksiyon gerilim filmiye seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak Jolie'nin yönetmenlik yerine oyunculuğu tercih etmesinin nedenleri olduğu ortayı çıktı.

Brad Pitt ile ayrıldıktan sonra 3'ü evlatlık, 3'ü biyolojik 6 çocuğunun velayeti için hukuk mücadelesi veren Jolie, aile yapısındaki değişikliğin oyunculuğa geri dönüşünü teşvik ettiğini öne sürdü.

Jolie, "Yönetmenliği seviyorum ama aile durumumda, benim için yönetmenliğe birkaç yıldır olanak vermeyen bir değişiklik oldu" dedi.

45 yaşındaki Hollywood yıldızı "Sadece daha kısa işler yapmam ve daha çok evde olmam gerekiyordu. Bu yüzden birkaç oyunculuk işi yapmaya geri döndüm. Gerçek sahiden bu" diye konuştu.

Ölmemi İsteyenler'de küçük bir çocuğu kiralık katillerden koruması gereken bir itfaiyeciyi canlandıran Jolie, Jolie, Entertainment Weekly'ye söz konusu rolün Ajan Salt (Salt) ve Wanted gibi önceki aksiyon filmlerinden ayrıştığını söyledi.

Ünlü oyuncu, "Bu karakterin dövüş sanatları eğitimi veya yaptığı hiçbir özel şey yok. Bu yüzden epey dayak yiyorum" dedi.

Jolie yeni filminin yanı sıra, yakında gösterime girecek olan Marvel filmi Eternals'ta ve Every Note Played (Çalınan Tüm Notalar) isimli dram filminde de Christoph Waltz'la beraber rol alacak.

BİZE ULAŞIN