Meghan Markle Çocuk Kitabı Yazdı

Meghan Markle resmen bir çocuk kitabı yazarı.

Giriş Tarihi: 05.05.2021 11:31 Güncelleme Tarihi: 05.05.2021 11:32

Sussex Düşesi, kraliyet sonrası özgeçmişine "yazar" unvanını ekliyor. Meghan Markle, 8 Haziran'da The Bench adlı ilk çocuk kitabını yayınlayacak.

"The Bench" adlı kitap düşesin eşi Prens Harry ve oğlu Archie Mountbatten-Windsor için 2019 Babalar Günü'nde yazdığı şiirden esinlendi. Hikaye, bir annenin gözünden bakıldığında bir baba ve oğul arasındaki özel bağa odaklanıyor.

Resmi bir basın açıklamasına göre, kitap "babalar ve oğullar arasındaki gelişen ve genişleyen ilişkiyi yakalıyor" ve "bize sevginin modern bir ailede şekillenip ifade edilebileceği birçok yolu hatırlatıyor."

The Bench, ödüllü sanatçı Christian Robinson tarafından resmedilmiştir. Meghan ayrıca kitabın sesli baskısını da seslendirecek.

Meghan Markle yaptığı açıklamada, "Bench, Archie'nin doğumundan sonraki Babalar Günü'nde eşim için yazdığım bir şiir olarak başladı" dedi. "Şiir, bu hikaye haline geldi. Christian, hayatın her kesiminden babalar ve oğullar arasındaki ilişkinin sıcaklığını, neşesini ve rahatlığını yakalayan güzel ve ruhani suluboya illüstrasyonlarıyla katmanladı. Umudum, The Bench'in makyajı ne olursa olsun, benimki kadar her ailede yankılanması." ifadelerini kullandı.

Kitapta ilk bakışta dikkat çekenler arasında Kraliyetten ayrılmış olmalarına rağmen kapakta Meghan Markle'ın sadece adı ve "The Duchess of Sussex" (Sussex Düşesi Meghan) şeklinde yazılmış olması.

Dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise kitabın çizimlerinde aileden ayrıldıktan sonra askeri unvanları da elinden alınan Prens Harry'nin kamuflaj üniformayla resmedilmesi.

BİZE ULAŞIN