Mykonos’un ünlü DJ’i Valeron Bodrum’da

Dünyaca ünlü DJ Valeron, Scorpios Mykonos eğlencesini Bodrum'a taşıyor. DJ Valeron, 25 Ağustos’ta Galia Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak.

Giriş Tarihi: 24.08.2021 12:20

Yeme, içme ve eğlence dünyasının yeni markası Galia Sea Food, Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinden Bodrum Göltürkbükü'nde yaza merhaba dedi. İş insanı Hakan Tunçelli ve ünlü şef Kahraman Altınkaya'nın sahibi olduğu Galia Bodrum, Türkbükü'ndeki Kuum Hotel & Spa'da açıldı. Denizden gelen lezzetleri ve ''Antik Mısır'' mimarisinden esinlenen mimarisiyle dikkatleri çeken Galia Bodrum, yerli ve yabancı DJ'lere de ev sahipliği yapıyor.

Yunanistan'ın dünyaca ünlü eğlence adası Mykonos'un en popüler adreslerinden Scorpios'un Resident DJ'i olan Valeron 25 Ağustos'ta Galia Bodrum'da müzikseverlerle buluşacak.

Scorpios'ta orkestra üyelerinin çaldığı Kanun, Buzuki, Ud ve Gitar performanslarını eletronik müzik ile buluşturan Valeron'a Galia Bodrum'da DJ Umut Hizz ve DJ Koray T eşlik ederken Bodrum'da eğlenceli saatler yaşanacak.

Lezzet ve Eğlencenin Yeni Adresi Galia Bodrum

Misafirlerine denizden gelen lezzetler sunan Galia Bodrum, Ege'ye özel meze ve taze ot çeşitlerinin yanı sıra, salata alternatifleri, birbirinden lezzetli soğuk ve sıcak başlangıçları, iddialı kabuklu deniz ürünleri ve balıklardan oluşan ana yemekleri ile hizmet veriyor.

Şef Kahraman Altınkaya'nın yepyeni bir hizmet anlayışıyla her zamankinden daha iyisini sunabilmek için heyecanla hazırladığı menüde öne çıkan lezzetler arasında başlangıçlarda; Oyster, King Crab, Kerevit, Şeker Karides Ceviche, Akya Balık Pastırma, Karidesli Turna Tarama ve Havyar çeşitleri var.

Sıcak başlangıçlarda ise Mürdüm Erikli Ahtapot, Ada Çayı Soslu King Crab, Kerevitli Çıtır Mantı, Kendi Kabuğunda Mavi Yengeç Graten, Olta Kalamar Izgara ve Siyah Midye Saganaki gibi denizden gelen lezzetler bulunuyor.

Şef Kahraman Altınkaya ve ekibinin imza attığı ana yemekler arasında ise, Paella, Ev Yapımı Deniz Mahsullü Fettucini, İstakozlu Spagetti, İzmir Şevketi Bostanlı Fener Kavurma, Mostradan buğulama, ızgara, fırın ve tava balık var.

Denizden, topraktan ve dalından tabağa lezzetler ile yenilikçi ve yaratıcı tatlar sunan Şef Kahraman Altınkaya lezzet şöleni yaşamak isteyenleri Galia Bodrum'a bekliyor.

Galia Sea Food, lezzetli yemekleri ve eğlencesiyle olduğu kadar ''Antik Mısır'' mimarisinden esinlenen mimarisiyle de dikkatleri çekiyor. Misafirlerini girişte karşılayan Tanrıça Isis ve mekanın kapı girişlerindeki Anubis, ve Set heykelleri ile dikkat çeken Galia Bodrum'da günbatımında yanmaya başlayan mısır hiyeroglif yazılı alevli sütunları geceyi aydınlatırken, deniz üzerinde cam zeminli locadaki manzara büyüleyici bir görsellik sunuyor.

Galia's, İsis, Anubis, Set, Ra's Mule adlı özel kokteylleri ile müdavimi olacağınız Galia Bodrum'un müzik direktörlüğünü ise DJ Umut Hizmetçi üstleniyor. Kahraman Altınkaya'nın hazırladığı lezzetler eşliğinde percussion ve trompet performası ile eğlenceli saatler yaşayacağınız Galia Bodrum, her hafta sonu yerli ve yabancı DJ'lere de ev sahipliği yapacak.

Göltürkbükü Koyu'nda, denizin kıyısında hizmet veren Galia Bodrum'a tekne ile ulaşım imkanı da mevcut.

BİZE ULAŞIN