İstanbul'un yeni buluşma noktası The Artisan İstanbul MGallery

Şehrin yeni buluşma noktası The Artisan İstanbul MGallery; kendine özgü yarattığı sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasıyla unutulmaz deneyimlere ev sahipliği yapıyor

Giriş Tarihi: 07.09.2021 10:43

İstanbul'un tarihi ve gözde semtlerinden Gümuşsuyu'nda yer alan ve geçen yıl kapılarını açan The Artisan İstanbul MGallery, şehrin yeni buluşma noktası. Kendine özgü yarattığı sanat, gastronomi ve tasarım odaklı dünyasıyla unutulmaz deneyimlere ev sahipliği yaparken, Accor Grubu'nun premium markalarından MGallery'nin kusursuz hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlıyor. MGallery koleksiyonundaki her butik otel, konaklama süresince tüm konuklarının macera, romantizm, tarih, kültür, doğa ve çok daha fazlasının içine dalacağı eşsiz bir hikaye anlatıyor. Hikayenizin en güzel kısmını İstanbul'un en yeni durağı The Artisan İstanbul'da keşfedin.

Global turizm ağı

Dünyada 100'den fazla ülkede 3700'den fazla oteli bünyesinde bulunduran Accor Grubu'nun İstanbulda'ki en yeni oteli The Artisan İstanbul, yüksek kalite ve hizmet standartlarının yanı sıra inovatif yaklaşımıyla da fark yaratıyor. Standart, Delux, Delux Boğaz Manzaralı ve Boğaz ve şehir manzaralı süitler olmak üzere tamamı yenilenmiş toplam 136 odanın bulunduğu otel, 120 kişilik güçlü kadrosuyla hizmet veriyor. Güvenli Turizm Sertifikalı otelin pandemi kapsamında aldığı tüm önlemler titizlikle uygulanıyor.

Sanatın izinde

Hayatın içinde olmayı ve onu seyretmekten çok yaşamayı tercih edenlerin buluşma noktası olan The Artisan İstanbul MGallery'nin çok beğenilen dekorasyonu Erhan Sağır imzalı. Markanın ruhuna uygun olarak yenilikçi ve konforlu bir anlayışla tasarlanan otelin iç dünyası en büyük enerjisini sanattan alıyor. Şık lobisi, koridorları ve odalarında birçok sanat eserine ev sahipliği yapan otelde Richard Mas, Şükrü Karakuş, Selma Gürbüz, Derya Geylani Vuruşan, Haydar Akdağ, Atilla Galip Pınar ve Seyit Bozdoğan gibi birçok yerli ve yabancı sanatçının eserleri sergileniyor.

Gastronomik buluşma

Sanattan aldığı gücü gastronomiyle güçlendiren ve MGallery kültürünün global hizmet anlayışıyla sunan The Artisan İstanbul'un giriş katında ve muhteşem Boğaz manzaralı terasında Madam Niça'nın çok sevilen lezzetleri var. Art&Kitchen tüm gün semt sakinlerinin keyifli buluşmaları ve iş toplantıları için oldukça ideal. Terasında da Bozcaada'nın en iyi restoranı Madam Niça'nın çok sevilen menüsü unutulmaz bir ambiyanslaKahvaltıdan öğlen ve akşam yemeklerine zengin bir menü sunan Madam Niça; salataları, mezeleri ve ana yemekleriyle kısa zamanda şehrin gastronomi tutkunlarının buluşma noktası oldu. Özel kokteylleriyle de büyük ilgi gören Madam Niça'nın adadan ilhamla kurgulanan keyifli dünyasını hemen keşfedin.

BİZE ULAŞIN