Angelina Jolie Eternals'ın Roma Galasına Kızlarıyla Katıldı

Angelina Jolie, Eternals filminin Roma Film Festivali’ndeki gösterimine kızları Zahara ve Shiloh ile katıldı.

Giriş Tarihi: 25.10.2021 11:11

Angelina Jolie, yeni filmi The Eternals'ın Roma Film Festivali'ndeki galasına Versace imzalı elbisesiyle göz kamaştırdı. Jolie, gösterime 16 yaşındaki kızı Zahara ve 15 yaşındaki kızı Shiloh ile birlikte katıldı.

46 yaşındaki oyuncu Eternals'daki rolüyle ilk kez Marvel evrenindeki bir filmde yer alıyor.

Oscar ödüllü Chloé Zhao'nun yönettiği, Marvel Sinematik Evreninin 4. Fazı'nın üçüncü filmi Eternals oyuncu kadrosunda; Salma Hayek, Angelina Jolie, Kit Harrington, Richard Madden, Gemma Chan gibi isimler yer alıyor.

Bilinen süper kahramanlardan farklı, yeni kahramanları bir araya getiren film, binlerce yıla yayılan destansı hikâyeyi yani insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor.

'Süper Kahramanlar' olarak adlandırılan bu yeni ekip ise şu isimlerden oluşuyor: Güçlü Ikaris rolünde Richard Madden, hümanist Sersi rolünde Gemma Chan, kozmik güçlere sahip Kingo rolünde Kumail Nanjiani, süper hızlı Makkari rolünde Lauren Ridloff, zeki mucit Phastos rolünde Brian Tyree Henry, bilge ve ruhani lider Ajak rolünde Salma Hayek, ebedi genç ama yaşlı bir ruha sahip Sprite rolünde Lia McHugh, güçlü Gılgamış rolünde Don Lee, mesafeli yalnız Druig rolünde Barry Keoghan ve şiddetli savaşçı Thena rolünde Angelina Jolie yer alıyor. Kit Harington ise Dane Whitman'ı oynuyor.

BİZE ULAŞIN