Ryan Reynolds'tan Blake Lively'ye sürpriz doğum günü kutlaması!

Blake Lively'nin doğum gününü kutlayan Ryan Reynolds bu yıl da eşi için özel bir "sürpriz" yapmayı ihmal etmedi.

Giriş Tarihi: 26.08.2019 10:19 Güncelleme Tarihi: 26.08.2019 10:21

Ryan Reynolds ile 7 yıllık eşi Blake Lively arasındaki şakalaşmaları bilmeyen yok. Özellikle doğum günlerini birbirlerinin kötü veya eğlenceli fotoğraflarıyla kutlamayı tercih eden çiftten Ryan, Blake'e yine oldukça farklı bir kutlama yaptı.

Çıktıkları tatillerden ve ev hallerinden oluşan bir dizi fotoğrafı bir araya getiren Ryan Reynolds, Blake Lively'nin doğum gününü kutluyordu. Yalnız ortaya şöyle garip bir durum var fotoğrafların hepsinde Blake Lively çok kötü çıkmış!

Happy Birthday, @blakelively.

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)'in paylaştığı bir gönderi ()

Özellikle bu fotoğrafları bulup paylaştığına emin olduğumuz Ryan ile Blake arasındaki trol savaşları uzun zamandır devam ediyor. İlk olarak 42 yaşındaki oyuncu, eşinin fotoğrafını onun yarısı kendisinin ise tam görüneceği şekilde paylaşmış ve "Doğum günün kutlu olsun inanılmaz eşim" yazmıştı.

Happy Birthday to my amazing wife.

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bunun altında kalmayan 32 yaşındaki Lively, eşi ile bir diğer ünlü oyuncu Ryan Gosling'in yan yana olduğu ama Reynolds'un yarısının görüldüğü fotoğraf ile "Doğum günün kutlu olsun baby" notunu paylaştı.

Ryan Reynols'un bir diğer trol hamlesi ile eşinin bir film çekimi sırasında evsizi canlandırdığı karakteri kendi sayfasından paylaşarak "No filter" yazması olmuştu.

#nofilter

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)'in paylaştığı bir gönderi ()

BİZE ULAŞIN