Justin Timberlake Britney Spears'tan Özür Diledi

Justin Timberlake, 20 yıl önce birliktelik yaşadığı eski sevgilisi Britney Spears'tan özür diledi.

Giriş Tarihi: 15.02.2021 12:34 Güncelleme Tarihi: 15.02.2021 14:07

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake, yıllar sonra Britney Spears'la ilişkisi ve ayrılığı üzerine konuştu. Timberlake, Spears'ın hayatını konu alan belgeselin gündem olmasının ardından eski sevgilisinden özür diledi.

İnişli çıkışlı bir kariyer yolculuğu sürdüren şarkıcı Britney Spears'ın hayatını konu alan 'Framing Britney Spears' adlı belgeselin ardından eski sevgilisi Justin Timberlakesessizliğini bozdu.

ESKİ DEFTERLER AÇILDI
Şimdilerde Jessica Biel ile evli olan iki çocuk babası Timberlake, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla; 20 yıl önceki sevgilisi Britney Spears'tan özür diledi.

'ÇUVALLADIM'
40 yaşındaki şarkıcı, "Mesajları, yorumları ve birçok şeyi gördüm ve açıklama yapmak istedim. Sergilediğim davranışların sorunlara yol açtığı dönem için pişmanım. Doğru olan şeyi yaparak konuşmadığım için üzgünüm. O anlarda yetersiz kaldığımın ve pek çok insanın bundan faydalandığının farkındayım. Britney Spears ve Janet Jackson'dan özellikle özür diliyorum. Her ikisi de değer verdiğim ve saygı duyduğum kadınlar. Çuvalladığımı biliyorum" dedi.

Spears, 1998 ile 2002 yılları arasında meslektaşı Justin Timberlake ile aşk yaşamıştı. İkili, o dönem birliktelikleriyle sık sık gündem oluyordu. Ancak, 2002 yılında Britney'in, Justin'i koreograf Wade Robson ile aldattığı öne sürülmüştü.

Ayrılık haberleri sonrası Justin Timberlake'in, 'Cry Me a River' şarkısıyla Britney Spears'a göndermede bulunduğu iddia edilmişti.

BİZE ULAŞIN