Prenses Eugenie Tahtın Varisini 'Tanıttı'

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Kraliçe Elizabeth'in torunu Prenses Eugenie tahtın 11. varisi olan bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

Giriş Tarihi: 22.02.2021 09:35 Güncelleme Tarihi: 22.02.2021 12:40

Kraliçe Elizabeth'in üçüncü çocuğu Prens Andrew'in eski eşi Sarah Ferguson'dan olan kızı Prenses Eugenie, Jack Brooksbank ile birlikteliğinden dünyaya gelen bebeğinin yüzünü ilk kez yayınladı.

Prenses Eugenie, kendi resmi sayfasında kocası Jack Brooksbank ve minik oğluyla çekilen iki fotoğrafını paylaştı. Prenses "Size August Philip Hawke Brooksbank'i tanıtmak istedik" diye yazdı.

Kendilerine bebeğin doğumu dolayısıyla iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür etti. Prenses, bu fotoğrafları kamuoyuyla paylaşmaktan dolayı heyecan duyduklarını ifade etti. Prenses Eugenie, oğluyla bu fotoğraflarının, doğumda görev alan ebe tarafından çekildiğini de not düştü. Eugenie, ebenin yanı sıra oğlunun doğumunda yer alan herkese teşekkür etti.

30 yaşındaki Prenses Eugenie, oğlunun dünyaya gelişini, 9 Şubat'ta yaptığı bir Instagram paylaşımında duyurmuştu. O paylaşımda kendisinin, eşinin ve bebeğinin ellerinin fotoğrafını paylaşan Eugenie'nin oğlunu göstermemesi de bazı çevreler tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

Prenses Eugenie ile Jack Brooksbank, bir bebek beklediklediklerini geçtiğimiz yılın eylül ayında sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Bir çift bebek patiği fotoğrafı paylaşan Eugenie, kendisinin ve kocasının çok heyecanlı olduğunu ve bebeğin 2021'in ilk aylarında doğacağını belirtmişti.

BİZE ULAŞIN