Beyoncé, Blue Ivy, Rumi ve Sir'in Fotoğraflarını Paylaştı

Şarkıcı, hayranlarına bir anne olarak hayatına dair bir bakış sundu.

Giriş Tarihi: 01.04.2021 11:25

Beyoncé, Batı Kıyısı'nda üç çocuğuyla birlikte mutlu bir şekilde yaşıyor gibi görünüyor. "Black Parade" şarkısının ismi ve Ivy Park'ın kurucusu, bugün Instagram'da en büyük kızı Blue Ivy Carter'ın ve ikizleri Rumi ve Sir Carter'ın (3) nadir görülen görüntüleri de dahil olmak üzere bir dizi fotoğraf paylaştı. Blue ile tatlı bir fotoğraf için dudaklarını büzerken poz verdiler ve bir diğerinde, denizde oğlunun eline uzanıyor. Başka bir fotoğrafta ise kumda yürüyen gökkuşağı renginde fırfırlı bir elbise içindeki Rumi var.

Tabii ki Beyoncé, hayranlarına plaj günü için seçtiği stiline daha yakından bakmalarını da sağladı; kot etek ve ona uyumlu bir kot ceket, beyaz bir üst ve süslenmiş sivri burunlu ayakkabılar giyiyordu. Görünümü altın çerçeveli güneş gözlükleri, inci süslemeli küpeler, altın zincirli bir gerdanlık ve Chanel'in imzası siyah kapitone bir çanta ile eşleştirdi.


Şarkıcı kısa süre önce, Grammy tarihinde en çok ödül alan kadın müzisyen oldu, bu ayki Grammy Ödülleri'nde tarih yazdı. Beyoncé konuşmasında her gün ona ilham veren çocuklarına minnettarlığını dile getirmişti.

Kabul konuşması sırasında "Dokuz yaşımdan beri, hayatım boyunca çalıştım. Bunun olduğuna inanamıyorum" dedi. "Bu çok büyülü bir gece. Çok teşekkür ederim. Kızımın da beni izlediğini biliyorum, iki kızım ve oğlum, hepiniz izliyorsunuz. Sizinle gurur duyuyorum ve bundan çok onur duyuyorum. " dedi.

BİZE ULAŞIN