Grace Elizabeth Bu Yılın Başında Anne Olduğunu Açıkladı

Victoria's Secret modeli Grace Elizabeth bu yılın başında anne olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 07.04.2021 12:16

Victoria's Secret modeli Grace Elizabeth ilk bebeğini dünyaya getirdiğini duyurdu. Elizabeth, eşi Nicholas Krause ile 9 ay boyunca bunu gizli tuttuklarını, salgın sırasında hamile kalmayı ve Victoria's Secret çekimleri sırasında doğumun nasıl başladını anlattı.

Instagram'da hamilelik fotoğrafının altına uzunca bir hikaye yazan Grace Elizabeth, "Bunu ağlamaklı gözlerle, ağzım kulaklarımda bir gülümsemeyle yazıyorum" diye başladı. Bebeklerine "Noah" adını verdiklerini belirten Elizabeth;

"Dünya Noah ile tanıştı. Hamileliği gizli tuttum çünkü henüz onu dünyayla paylaşmaya hazır değildim; en iyi sakladığım sırrım. Kocam ve ben gerçekten sadece o değerli anlarda yaşamak, doğmamış bebeğimize dışarıdan gözler veya beklentiler olmadan büyümesi için ihtiyaç duyduğu sevgi ve ilgiyi vermek istiyorduk. Sadece biz. Ve kesinlikle güzeldi.

Victorias Secret ile Anneler Günü kampanyası için çağrı aldığımda, 9 aylık hamileyken benimle çalışmak istediklerine inanamadım. Kampanya röportajı sırasında ağladım ve bu beni gerçekten etkilediği. Onu 9 ay boyunca karnımda gezdirdikten sonra nihayet onu kollarımda tutacak, gözlerinin içine bakacak ve küçük ellerini tutacaktım. Hayatım sonsuza dek değişmek üzereydi. Ben anne olacaktım.

Sete varır varmaz kasılmalar yaşamaya başladım, aralarında 10 dakika vardı ve Ertesi gün saat 17:00'de Nico ve ben 18 saat sonra güzel oğlumuzun doğduğu hastaneye gittik.

Çocuğunuzu ilk gördüğünüzde o anın nasıl bir his olduğunu açıklayamam. Doktorların ellerinden kollarıma almam için geçen saniyeler, yıllar gibi geldi. Sanki bütün oda sustu ve her şey bulanıklaştı, oğlumun yüzünü ve nefesimi bekliyordu. O anda kalbim büyüdü. Yanağımı kafasına bastırdım ve onunla ne kadar gurur duyduğumu söyledim, yolculuk bitti ve şimdi anne onu kucağına aldığına göre endişelenecek hiçbir şeyi yoktu.

Her zaman yanında olacağıma, zayıf hissettiğinde onu tutacağıma, büyürken ona rehberlik edeceğime, ona sevgi ve şefkat göstereceğime, ona nazik, güçlü ve cesur olmayı öğreteceğime söz verdim. Onu ne kadar sevdiğimden şüphe duyduğu bir gün bile olmayacak; çünkü her gün koşulsuz ve sonsuz sevgimi görecek, duyacak ve hissedecek. Onun ailesi olmaktan çok gurur ve onur duyuyoruz."

BİZE ULAŞIN