Lady Gaga, İtalya'da Balkonda Suni Kürkü İle

Fotoğrafta Gaga, gündelik rahatlığı en üst düzeye çıkarmış gibi görünüyor.

Giriş Tarihi: 19.04.2021 11:00

Lady Gaga İtalya'da kutlama yapıyor. 35 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, hafta sonunun tadını çıkardığı bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram'daydı. Fotoğrafta Gaga, gündelik rahatlığı en üst düzeye çıkarmış gibi görünüyor.

Her zamanki gibi, Gaga'nın en rahat kıyafetleri bile baş döndürücü sanat eserleri gibi. Fotoğrafta, mavi ekose bir üst ve büyük boy kırmızılı siyahlı bir suni kürk manto ile eşleşen, siyah beyaz çizgili bir pantolon kombinasyonu var. Görünüme bir çift siyah bot, güneş gözlüğü de ekleyen gaga, yine göz alıcı tarzını kanıtladı.

Gaga şu anda İtalya'da Adam Driver ile House of Gucci settinde. Filmde Gaga, 1985 yılında eski eşi Maurizio Gucci'nin (Driver'ın canlandırdığı) cinayetinden sorumlu Patrizia Reggiani'yi canlandırıyor. Film, geçtiğimiz günler de hatırlarsanız Gucci ailesinin üyelerindende eleştiri almıştıı.

Maurizio'nun ikinci kuzeni Patrizia Gucci, Associated Press'e "Gerçekten hayal kırıklığına uğradık. Ailem adına konuşuyorum" dedi. "Kar elde etmek, Hollywood sisteminin gelirini artırmak için bir ailenin kimliğini çalıyorlar ... Ailemizin bir kimliği, mahremiyeti var. Her şey hakkında konuşabiliriz ama aşılmaması gerekn de bir sınır var. "

BİZE ULAŞIN