Britney Spears'tan Belgesellerine Eleştiri

Britney Spears belgesellerin hayatının "Olumsuz ve travmatik anlarını vurguladığını" söyledi.

Giriş Tarihi: 05.05.2021 09:37

Britney Spears hayatını ve kariyerini kayıt altına alan belgesel çalışmaları hakkında konuşarak, "Hayatımın fi tarihinden kalma en olumsuz ve travmatik anlarını öne çıkarmak niye?" şeklinde seslendi.

Ünlü şarkıcı Britney Spears, hayatını ve kariyerini kayıt altına alan belgeseller çalışması hakkında Instagram'dan paylaşım yaptı.

Spears şu ifadeleri kullandı:

"Bu yıl başka kişilerin hayatımı ele aldığı pek çok belgesel yayımlandı. Ne diyebilirim ki? Çok gururlandım!!!! Bu belgeseller o kadar ikiyüzlü ki... medyayı eleştirip sonrasında aynı şeyi yapıyorlar."

Şarkıcı muhtemelen hakkındaki en yeni belgesel "The Battle for Britney: Fans, Cash and a Conservatorship" ile ondan daha önce yayınlanan "Framing Britney Spears" belgesellerinden bahsediyor.

Spears şunları söyleyerek devam etti:

"Sizleri tanımıyorum ama hayatımda hayli zor zamanlar geçirmiş olmama rağmen hepinize şunu hatırlatmaktan heyecan duyuyorum... Hayatımda çooook daha harika zamanlar geçirdim ve maalesef arkadaşlarım... Dünyanın olumsuz olanla daha çok ilgilendiğini düşünüyorum. Hayatımın fi tarihinden kalma en olumsuz ve travmatik anlarını öne çıkarmak niye?"

"İKİ HAFTA BOYUNCA AĞLADIM"

Şarkıcı, martta Framing Britney Spears belgeseline yorum yapmış ve Instagram'da "Belgeseli izlemedim fakat gördüğüm kadarıyla beni altına koydukları ışıktan utandım... İki hafta boyunca ağladım... Hâlâ zaman zaman ağlıyorum!!!!" ifadelerini kullanmıştı.

HAYATINI BABASI KONTROL EDİYOR

Spears'ın işleri 2008'den beri babası Jamie'nin kişisel hayatının yanı sıra mali işlerini de denetlemesine izin veren mahkeme kararıyla uygulanan vasilikle kontrol ediliyor.

Artık sağlık nedenlerinden ötürü sanatçının kişisel hayatını denetlemese de Jamie Spears, Britney Spears'ın hakime babasının bu rolden alınmasını istediğini söylemesine rağmen mirasını yönetmeye devam ediyor.

Geçen hafta Spears hayatını ve mali durumunu 13 yıldır kontrol eden vasilik hakkında konuşmak için bir Los Angeles mahkemesine şahsen başvurmak istedi. Hakim sanatçının ifadesi için hazirana tarih verdi.

BİZE ULAŞIN