Emma Watson ve Tom Felton Sorularımıza Yanıt Verdi

Harry Potter serisinin başrol oyuncusu olan Emma Watson ve Tom Felton, son zamanlarda çıkan flört spekülasyonlarını ele aldı.

Giriş Tarihi: 08.06.2021 15:18

"Sessizliğimin çok şey anlatacağını düşünmüştüm. İkimizde bir birimize çok değer veriyoruz, eğer bu size bir anlam ifade ediyorsa tabi... Uzun zamandır çok yakınız. Ona bayılıyorum. Bence o harika biri. Umarım iltifatıma karşılık alabilirim," dedi Draco Malfoy oyuncusu Watson hakkında sorulan sorulara. Çok da net olmayan bir açıklama ile de devam etti: "Romantik tarafına gelince, bence bu Tom ve Emma meselesinden çok bir Slytherin-Gryffindor meselesi."

Bu arada Little Women'ın yıldızı ve Hermoine Granger rolünün ikonik sahibi Watson ise daha önce romantik hayatı konusunda söylentiler hakkında yorum yapmıştı. "Sevgili hayranlar, nişanlı olup olmadığım veya kariyerimin "uykuda" olduğu hakkındaki söylentiler, doğru veya yanlış olsalar da her ortaya çıktığında spekülasyon yaratmanın yollarından biri olduğunu düşünüyorum. Bir haberim olursa, söz veriyorum sizinle paylaşacağım" diye tweet attı.

Ayrıca sessiz kaldığını çünkü herkes gibi hayatını yaşamaya çalıştığını açıkladı: "Ekşi mayalı ekmek yapmaya uğraşmak, sevdiklerime bakmak ve hala pek çok insanı etkileyen bir virüsü yaymamak için elimden geleni yapmak."

BİZE ULAŞIN