Yeni Gossip Girl Rekor Kırıyor

Yeni nesil Gossip Girl, HBO Max'in orijinal serileri arasında en iyi çıkışı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 14.07.2021 12:50

Deadline'ın bildirdiğine göre yeni Gossip Girl, geçtiğimiz Perşembe günü ilk çıkışıyla rekorlar kırarak, lansman hafta sonu boyunca en çok izlenen HBO Max orijinal dizisi oldu.

Yayıncı, elde edilen verilere göre, gösterinin ilk dört gününde en yüksek görüntülemeyi gördüğünü ve 555.000 ABD hane halkı tarafından izlendiğini söyledi.

Gossip Girl, geçen hafta sosyal medya trendlerine de hakim oldu. Tüm sosyal medyada yaklaşık 15 milyar (milyar!) gösterim, Twitter'da bir numaralı trend noktası ve yalnızca TikTok'ta yaklaşık 5 milyar gösterim aldı.

Yeni Gossip Girl'ün ilk bölümü 8 Temmuz'ya yayınlandı ve dizinin yeni sezonunda yayınlanmayı bekleyen daha 11 bölümü daha var. Dizinin ilk altı bölümü bu yaz perşembe günleri haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek, geri kalan bölümler ise sonbaharda gösterime girecek.

Gossip Girl, orijinal dizinin son ermesinden dokuz yıl sonra yeniden çekildi. Ancak Manhattan'ın Yukarı Doğu Yakası'na hakim olan yeni bir genç zengin sınıfıyla, belirli olaylar Gossip Girl'ün yeniden dirilişine yol açar - bu sefer her şeyi bilen bir Instagram sayfası olarak.

BİZE ULAŞIN