Britney Spears Düğününden Yeni Fotoğraflar Paylaştı

Ve törendeki nezaketi için yeni arkadaşı Selena Gomez'i övüyor.

Giriş Tarihi: 02.08.2022 12:04 Güncelleme Tarihi: 02.08.2022 12:09

Hayranlar Sam Asghari ve Britney Spears'ın rüya gibi düğününden yeni kareleri görebilir. Spears, nikahlarından yeni fotoğraflar paylaşarak Asghari ile iki aylık evlilik yıldönümlerini kutladı.

"Arkadaşlar daha iki ay önce evlendim!!! İnanabiliyor musunuz???" diye yazdı ve kutlamaya devam etmek için "mutlu yeri" olan Disneyland'ı ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi.

Avizeler ve şık beyaz kanepeler ile pembe ışıklı balo salonu tarzı bir oturma odası içeren ilk resmi anlatan Spears, "Bu, dans etmeden önceki peri masalı düğünümün dans pisti" yazdı.

Düğün 9 Haziran'da Spears ve Asghari'nin Los Angeles'taki evinde gerçekleşti ve konuklar arasında çiftin arkadaşları ve sevdiklerinin yanı sıra Madonna, Drew Barrymore, Paris Hilton ve Selena Gomez vardı.

"Bu bizim özel arabamız… Madonna, Drew Barrymore, Paris Hilton ve Selena Gomez beni şaşırttığınız için teşekkür ederim!!!" Spears, pembe güllerle süslenmiş beyaz bir arabanın fotoğrafını ve "Just Married" tabelasını açıkladı.

Şarkıcı ayrıca yeni arkadaşı Gomez'i düğünü sırasında nezaketinden dolayı övdü ve hatta gönderisine yıldızın bir fotoğrafını ekledi. "Selena'ya 3 kez mutlu olmamı istediğini söylediği için teşekkür ederim !!! Çok, çok, çok özel bir düğündü!!!" diye yazdı.

Asghari ve Spears, düğünlerinin ardından tropikal bir romantik balayının tadını çıkardılar. Haziran sonundaki bir röportajda Asghari, samimi törenlerinin "bir peri masalı" olduğunu ve evliliğin "gerçeküstü" olduğunu söyledi. Spears için "O harika, harika gidiyor" dedi ve "koca olayı henüz beni şaşırtmadı" diyerek şaka yaptı.

BİZE ULAŞIN