Jennifer Lawrence'ın Yaz kıyafeti Minik Bir Şemsiye İçeriyor

New York sıcaklarında şık ve serin kalma yöntemleri...

Giriş Tarihi: 02.08.2022 12:49 Güncelleme Tarihi: 02.08.2022 12:50

Jennifer Lawrence, yakın zamanda yaptığı bir gezide beyaz tişörtünü havadar siyah bir kısa üst ile takas etti, ancak kıyafetin asıl yıldızı beklenmedik aksesuarıydı: küçük bir şemsiye.

Don't Look Up yıldızı hafta sonu New York'un West Village semtinde kısa kollu siyah kısa bir üst, geniş paçalı mavi kot pantolon ve bej Birkenstocks'tan oluşan rahat bir yaz kombiniyle sahneye çıktı. Kahverengi saplı, parlak siyah, timsah kabartmalı bir omuz çantası taşıyordu ve koyu renkli oval güneş gözlükleri ve altın bir kolyeyle kıyafetini tamamladı.

Saçlarını arkadan dağınık bir at kuyruğu yapan Lawrence, yüzüne yakın tuttuğu kısa saplı küçük beyaz bir şemsiye yardımıyla güneşi uzak tuttu. Susuz kalmamak için bazı komik memlerle süslenmiş büyük beyaz bir su şişesi taşıdı.

Lawrence, son birkaç hafta içinde şehirde çeşitli zamanlarda görüldü (genellikle kocası Cooke Maroney'nin yanında, rahat görünümüyle her zaman rahat görünüyordu.) Bu yılın başlarında ilk çocuklarını birlikte karşılayan çift , son zamanlardan itibaren temel beyaz tişörtlerini farklı parçalarla eşleştirerek görünüşleri koordine ediyor.

BİZE ULAŞIN