Margy’s 24 Ayar Altın Maske Sadece The Peninsula Istanbul’da
GÜZELLİK

Margy’s 24 Ayar Altın Maske Sadece The Peninsula Istanbul’da

The Peninsula Istanbul Spa ve Wellness Merkezi misafirlerine muhteşem bir spa keyfi vadediyor.

GÜNCELLEME TARİHİ: 20 Şubat 2024

Misafirlerine, etkileyici bir spa deneyimi sunan The Peninsula Istanbul Spa ve Wellness Merkezi, Margy's markasının imza ürünü 24 ayar Altın Maske ve e-finger cilt bakımı ile dikkat çekiyor.

The Peninsula Hotels'in dünya çapındaki zarif ve lüks otel portföyünün Türkiye'deki ilk oteli The Peninsula Istanbul, Boğaz'ın kıyısında, Tarihi Yarımada manzarasına hâkim benzersiz konumunda konuklarına geniş bir seçenek yelpazesiyle benzersiz bir SPA ve wellness deneyimi sunuyor.

Botoks Etkisi Sağlayan Ayrıcalıklı Bir Cilt Bakımı

Monte Carlo merkezli biyomimetik peptitlerle (doğala özdeş moleküller) geliştirilmiş lüks cilt bakım uygulaması sunan, ASIA SPA Ödülü sahibi Margy's Monte Carlo markası gold mask, kolajen maskesi, yaşlanma karşıtı ürünleri ile uygulanan terapileri ile SPA deneyimini zenginleştiriyor. The Peninsula SPA bakım menüsünde ön plana çıkan, Margy's Monte Carlo markasının imza ürünü 24 ayar Altın Maskesi ile uygulanan 24 ayar Altın Maske ve e-finger cilt bakımı kolajen kaybını yavaşlatmaya yönelik ayrıcalıklı bir bakım sunuyor. Botoks benzeri etki sağlayan, mikro akım teknoloji sayesinde ciltteki ince çizgileri dolgunlaştıran uygulama, aynı zamanda Margy's markasının geliştirdiği e-Finger cihazının elektrolift sıkılaştırma etkisi sayesinde özenilmiş bir cilt gençleştirme deneyimi sağlıyor. Sıkılaştırma etkisinin yanı sıra göz çevresinde koyu halka ve şişlik gibi durumlara yönelik eşsiz görünüm imkanı sunar.

The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi

Roma banyoları ve Osmanlı hamamlarından ilhamla tasarlanan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi'nde, Zeynep Fadıllıoğlu'nun imza stili ve otelin sanat koleksiyonundan eserler fark yaratıyor.

2.500 m² bir alana sahip The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi'nde, sekiz adet bakım odası, iki adet geleneksel Türk hamamı, etkileyici bir aydınlatmaya sahip 25 metre uzunluğunda yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve su altı müzik sistemi, macera duşu, buz çeşmesi ile kapsamlı bir bakım menüsü yer alıyor.

Cazip üyelik imkanları da sunan The Peninsula Istanbul'un son teknolojik donanıma sahip ekipmanları ile donatılmış ferah Fitness Merkezi'nde ise fitness ve mindfulness dersleri ile grup çalışmaları spor tutkunlarını bekliyor.

Uzman terapistler eşliğinde eşsiz terapiler ve Margy's Monte Carlo, MBR, Subtle Energies gibi dünyaca ünlü markalarıyla öne çıkan bakımlar sunan The Peninsula Spa ve Wellness Merkezi hem bedene hem de ruha hitap eden deneyimlerin adresi oluyor.