Mert Alaş ve Nevbahar Koç’un Özel Bir Daveti
YEME & İÇME

Mert Alaş ve Nevbahar Koç’un Seventy One Daveti

Dünyaca ünlü Moda Direktörü ve efsanevi fotoğraf sanatçısı Mert Alaş ile Nevbahar Koç, İstanbul'da Seventy One davetiyle sanat ve cemiyet hayatının ünlülerini bir araya getirdi.

GÜNCELLEME TARİHİ: 30 Mayıs 2024

Seventy One; Paris ve Londra Moda Haftaları davetleri, Milano Versace partisi, Los Angeles Oscar partisinden sonra İstanbul’da davet verdi!

Ünlü fotoğrafçı Mert Alaş yeni içecek markası Seventy One’ı Nevbahar Koç ile birlikte ev sahipliğini yaptığı eğlenceli bir partiyle kutladı. Etiler’in yeni Michelin yıldızlı restoranı Arkestra’da verilen Seventy One davetinin davetiyelerini Mert Alaş kendi el yazısıyla hazırladı. Bu çok özel davetin konukları arasında Serenay Sarıkaya, Defne Samyeli, Çağla Şikel, Kerem Bursin, Berrak Tüzünataç, Ali ve Nevbahar Koç, Esra Tümen, Çağatay Ulusoy, Eda Gürkaynak, Birkan Sokullu, uzun zamandır yurtdışında yaşayan Özlem Önal ve partinin organizasyonunu yapan Mine Kalpakçıoğlu bulunuyor.

Sanat ve güzelliğe olan derin ilgisi ve hayatın ince zevklerine olan içsel merakı, uluslararası tanınmış sanatçılar ve tasarımcılar ile iş birlikleri; Mert Alaş’ın zevkini ve uzmanlığını tüm dünyaya taşıdı. İçecek markası Sevebty One da Huysman’ın estetiği ve üst zevkleri anlatan ‘A Rebour’ kitabından, Oscar Wilde’ın hikayelerine, 70’lerin ve 90’ların New York gece hayatının baş döndürücü altın dönemine kadar uzanan; dönemin efsanevi hikayelerine atıfta bulunan kültürel bir anlatıyı ve Mert Alaş’ın mükemmelliğe olan bağlılığını temsil ediyor. Konuklar bu önemli akşamı geç saatlere kadar sohbet edip dans ederek kutladı.