Miu Miu Sonbahar/Kış 2019
VIDEO

Miu Miu Sonbahar/Kış 2019

GÜNCELLEME TARİHİ: 28 Ağustos 2019

Birbiriyle bağlantılı bir grup, farklı yerleri, farklı özleri keşif yolculuğuna çıkıyor. Sonbahar/Kış 2019 Miu Miu reklam kampanyası, gençliğin ve doğanın keşfinden güç alıyor. Kampanyanın genelinde dinamik bir macera ve özgürlük duygusu, tatil özlemi, yeni bir deneyim arayışı hissediliyor.

Eddie Wrey tarafından çekilen sabit ve hareketli fotoğraflar, bu kadınları Montana (ABD) eyaletinin kırsalındaki Paws Up çiftliğinde dolaşırken betimliyor ama görsellerde limitlerin ve sınırların engelleyemediği bir zenginlik algılanıyor. Doğada ve dayanışma içinde olmanın gücü, cennet gibi manzaralar ve kırlar, sonsuz gökyüzü, engin ufuklar ve sınırsız olasılıklarla hissediliyor. Kamuflajın içine gizlenmiş, kırsal panoramaların ve ormanın fon oluşturduğu, yazın ilk ışıklarıyla aydınlanan bu fotoğraflar, bir kaçış özlemini, doğaya dönüşü ve özgürlüğü ifade ediyor.

Bir tarihe, geçmişe ve karaktere sahip olan çok yönlü genç kadınlardan oluşan kadroda Adut Akech, Jean Campbell, Abby Champion, Tang He, Meghan Roche, Aliet Sarah ve Hailey Rhode Bieber yer alıyor. Birlikte, yeni bir Miu Miu grubu yaratıyor ve gerçek kız kardeşlik ruhunu yansıtıyorlar.

Bu genç kadınların paylaştıkları hikayelerin ve kurdukları ilişkilerin ruhu, enstantaneler gibi oluşturulan fotoğraflar aracılığıyla ifade ediliyor. Samimi anların, kurulan bağların ve sürekli evrilen bir arayışın yakalandığı fotoğraflarda Tabiat Anaya dönen kadınların özgüveni ve bağımsızlığı öne çıkıyor.