Ella Emhoff'un Çıkışı Hızlı Oldu

Kamala Harris'in üvey kızı Ella Emhoff, New York Moda Haftası'nda ilk çıkışını yaptı.

Giriş Tarihi: 19.02.2021 13:13

ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in, dünyanın en büyük modellik ajansı IMG Models ile milyon dolarlık anlaşma yapan üvey kızı Ella Emhoff, modellik kariyerinde ilk büyük çıkışını New York Moda Haftası'nda yaptı.

Moda medyası, Ella Emhoff'u podyuma ilk çıkaran markanın hangisi olacağına dair fikirler yürüttü ve o marka Proenza Schouler oldu.

Joe Biden'ın yemin töreninde Kamala Harris'in yanında yer alan Ella Emhoff, Batsheva elbise ve Miu Miu mantosuyla törenin en mükemmel stilini yansıtıyordu. Moda editörlerine göre Emhoff, yemin töreninde herkesten rol çalmıştı. Ella Emhoff adını Ella Fitzgerald'dan alıyor ve Kamala Harris'e "Momala" diye hitap ediyor.


Ella Emhoff - Meadow Walker

2013 yılında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı Paul Walker'ın kızı Meadow Walker da aynı defilede boy gösterdi.

Harris'in eşi Doug Emhoff'un önceki evliliğinden olan ve tasarım okuyan 21 yaşındaki Ella Emhoff geçtiğimiz günlerde Gigi ve Bella Hadid gibi isimleri temsil eden modellik ajansı IMG Models ile anlaşma imzalamıştı.

2013 yılında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı Paul Walker'ın kızı Meadow Walker da aynı defilede boy gösterdi.

BİZE ULAŞIN