Louis Vuitton Bodrum'a Merhaba Diyor

Bodrum, Yalıkavak Marina’da açılan çok özel mağazasıyla Louis Vuitton’a ev sahipliği yapıyor.

Giriş Tarihi: 16.07.2021 15:28

Dünyanın en özel tatil bölgelerinden, Ege ve Akdeniz'in buluşma noktası Bodrum, 2021 yazında, Yalıkavak Marina'da açılan çok özel mağazasıyla Louis Vuitton'a ev sahipliği yapıyor. Eski bir balıkçı kasabası olan Bodrum'un kristal berraklığındaki masmavi sularının hemen yanı başında yer alan mağazada, bu çok özel tatil beldesinin zengin geçmişinden alınan ilhamla tasarlanan lokal mimari detaylar ön plana çıkıyor.

Louis Vuitton'un ikonik monogram deseninin bu mağazaya özel tasarlanan nazar boncuklarıyla dekore edildiği vitrinler, çok etkileyici bir giriş atmosferi yaratıyor. Mağazanın sıra dışı cephesi, derinlik ve perspektife dair mimari oyunlarıyla muazzam bir görüntü oluşturuyor. Cephede yer alan cut-out motifler, gün içinde ışığın mağazanın farklı noktalarına süzülmesini sağlıyor. Renkli el boyaması kabinler, deri detaylar, traverten yerler ve yumuşacık yün halılar bu ışık oyunlarıyla adeta dans ediyor.

Müşteriler, Louis Vuitton Yalıkavak Marina'nın kadın ve erkek giyim, deri ürünler, aksesuar, ayakkabı, saat ile parfüm koleksiyonlarını keşfederken, mağazanın lüks hissini yansıtan ipek etkili koltukların yer aldığı oturma bölümlerinde dinlenebiliyor. Teras katında konumlanan ve marina manzarasına hakim lounge bölümüyse adeta zaman dururken, taze bir nefes molası verilebiliyor.

Özel Ürünler

Bu çok özel açılış için mağazada, egzotik Capucines ve Petite Malle çantalar yer alıyor. Louis Vuitton, sadece Bodrum'a ithafen tasarlanan ve limitli sayıda üretilen On-The- Go tote bag'i de bu çok özel mağazada müşterilerinin beğenisine sunuyor. Monogram Giant canvas ve rafyanın buluştuğu modelde, deniz kabuğu şeklindeki deri charm aksesuar, Bodrum denizinin olağanüstü mavi tonlarını yansıtıyor.

BİZE ULAŞIN