Gigi Hadid Dev Bir Biberonla Moschino Pistinde Yürüdü

Şovda tüm dikkatleri tamamen çekti.

Giriş Tarihi: 13.09.2021 15:27

Gigi Hadid podyuma geri döndü ve Moschino'nun bu yılki New York Moda Haftası'ndaki defilesi için markanın ilkbahar/yaz 2022 koleksiyonundan iki stil içinde yürüdü. İlkinde, tasarımcı Jeremy Scott'ın çizgi filmlerinin yanı sıra Moschino logolu bir kolye, pembe bir kemer ve eğlenceli pembe küpelerin yer aldığı, uyumlu bir üç parçalı set (kısa üst, etek ve tüvit ceket) giydi. Açık mavi, pembe ve sarı renk şemasına uyması için boncuklarla süslenmiş beyaz bir çanta taşıdı ve görünümün üstüne bir arı kovanı saç modeliyle yürüdü.

Ama şovu çalan ikinci stiliydi: sarı topuklu ayakkabılarla eşleştirilmiş, yırtmaç ve bir kabarık kollu, karikatürlerle süslenmiş askısız bir elbise… ve büyük bir biberon.


Hadid'in Moschino görünümü, Proenza Schouler defilesi için dökümlü bir baskılı maksi elbise içinde göründüğü 8 Eylül'de New York Moda Haftası podyumuna dönüşünü takip ediyor. Instagram'da New York sokaklarındaki bir fotoğrafıyla heyecanını dile getirdi ve "Moda ayı başlıyor!" yazısına da not düştü.

Geçen Eylül ayında Gigi, kızı Khai'yı erkek arkadaşı Zayn Malik ile büyütmekle meşguldü. Bu yıl, podyumlara geri döndüğü için mutlu olduğunu açıkça belirtmek için sosyal medyadaydı. Moschino defilesiyle aynı gün, hem Moda Ayı hem de yakın zamanda çıkan içecek markası Kin Euphorics ile ortak olan kız kardeşi Bella Hadid'in onuruna büyüleyici çekimlerin detaylarını yayınladı. "Moda ayımızın ilk cazibesi," diye yazdı.

BİZE ULAŞIN