NBA Lüksü

Adele, deri takım elbisesi ve Louis Vuitton monogram ceketiyle oyun gecesine katıldı. Şarkıcının erkek arkadaşı Rich Paul da ona katıldı.

Giriş Tarihi: 21.10.2021 14:27

Adele'in saha kenarındaki stili, yorumlanmaya değer. "Easy on Me" şarkıcısı, dün gece Los Angeles Lakers ile Golden State Warriors NBA karşılaşmasında erkek arkadaşı, spor menajeri Rich Paul ile boy gösterdi. Adele, gece dışarı çıkmak için, Louis Vuitton imzalı uyumlu monogram yün ceket ve sivri burunlu topuklular, Altuzarra'dan şık kahverengi deri blazer ve uyumlu pantolonu ve yine Fransız moda evinden şık bir mini çantayı tercih etti. Paul, çiftin randevu gecesi için rahat bir şekilde giyinmişti, siyah bir balıkçı yaka, zeytin yeşili fermuarlı bir kazak ve gri pantolon.

Adele ve Paul, şarkıcının birlikte katıldıkları bir düğünde çiftin tatlı bir fotoğrafını paylaştığı Eylül ayından bu yana Instagram'da çok konuşuldu. Şarkıcı, bulut benzeri, omuzları açık, büyük altın ve inci küpeleriyle çarpıcı siyah bir Schiaparelli elbisesi giydi.

Şarkıcı son haftalarda meşguldü ve önümüzdeki ay çıkacak olan stüdyo albümü 30'u tanıtmak için çalışıyordu. Adele'e göre albüm, eski kocası Simon Konecki'den boşanmasının ardından iyileşme sürecini anlatıyor.

Şarkıcı, hayranlarına yazdığı bir notta, "Albüm, kendi kederim tarafından ne kadar tüketildiğimi anlatıyor" dedi. ''O zamandan beri evimi ve kalbimi özenle yeniden inşa ettim ve bu albüm bunu anlatıyor. Ev, kalbin olduğu yerdir."

LV Wynwood

BİZE ULAŞIN