Alber Elbaz Anma Gösterisi, Paris'te Sergi Olarak Geri Döndü

Tasarımcıyı onurlandıran ortak bir koleksiyon.

Giriş Tarihi: 25.11.2021 14:52

Stéphane Gallois

Geçen ay moda dünyası, Nisan ayında COVID-19 nedeniyle hayatını kaybeden Alber Elbaz'ı onurlandıran iç ısıtan bir gösteriyle Paris Moda Haftası'nı kapattı. Tasarımcının mirasını kutlayan Paris' Palais Galleria, koleksiyonu sergi formatında geri getiriyor.

"Love Brings Love" podyumunda, Balenciaga ve Louis Vuitton'dan Y/Project ve Elbaz'ın kendi AZ Factory'sine kadar uzanan 46 moda tasarımcısı yer aldı. Yaklaşan sergi, gösteriyi yeniden yaratacak ve podyumda, müzikte, ışıklarda ve daha fazlasında sırayı yeniden üreterek ziyaretçilere aynı deneyimi sunacak.

"Palais Galliera, sevgili ortaklarından biri olan Alber Elbaz'ı kutluyor. Palais Galleria'nın direktörü Miren Arzalluz yaptığı açıklamada, moda endüstrisinin bu dokunaklı ve benzeri görülmemiş övgüsünü yeniden canlandırarak, onun hayatını ve mirasını onurlandırmak ve ziyaretçilerimizi tasarımcının neşeli moda vizyonuna katılmaya davet etmek istiyoruz" dedi.

"Love Brings Love" sergisi 5 Mart - 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında halka açık olacak. Daha fazla bilgi için Palais Galleria'nın web sitesini ziyaret edin.

BİZE ULAŞIN