Yeni yılda Bulgari ile hayallerin ötesinde

Bulgari yeni başlangıçları simgeleyen 2021 Yeni Yıl Sezonu ile, sizi Roma’nın büyüleyici gökyüzünün göz alıcı atmosferinde gerçeğe dönüşmesi için sabırsızlancağınız hayaller kurmaya davet ediyor.

Giriş Tarihi: 13.12.2021 16:44 Güncelleme Tarihi: 17.12.2021 13:00

Rüyalarımızda her istediğimiz kişi olabilir, her yere gidebilir, kendimize hayallerimizdeki yaşamı sunabiliriz. Ancak bunun için rüyalar tek başına yeterli olmayabilir. Rüyalar ancak neşenin, hayallerin ve cesaretin dokunuşuyla gerçeğe dönüşebilirler. Bulgari hayallerimizi gerçeğe dönüştürme konusunda verdiği ilhamla bizi ilk adımı atmaya davet ediyor.

Bulgari zengin mirasını, imkansız gibi gelen hayalleri muhteşem tasarımlara dönüştürme gücüyle 1884'ten beri cüretkar isteklere hayat vererek inşa ediyor. Bu mirasa dayanarak, Romalı Mücevher Evi 2021 Yeni Yıl Sezonu için herkesi yıldızlara bakmaya ve gelecek muhteşem anları hayal etmekle yetinmeyip onları gerçek kılmaya çağırıyor.

Yeni bir başlangıcı sembolize eden Bulgari'nin 2021 Yeni Yıl Sezonu, Roma'nın nefes kesen ihtişamıyla bizleri büyüleyerek hayrete düşürüyor. Festival ışıkları ve neşeli gülümsemelerle parlak bir şekilde aydınlatılan sokaklar, ışıltılı yıldızlar ve havai fişeklerle parıldayan büyülü gökyüzü ve elbette çarpıcı Bulgari mücevherleri…

Bulgari'nin çarpıcı ilham perileri olan Vittoria Ceretti ve Blesnya Minher, sizi İtalyan kutlamalarının sınır tanımayan, coşkulu ve göz alıcı ruhunu temsil eden festival atmosferinde kendinizi şımartmaya davet ediyor. Hayalleri gerçekleştirmeye başlamak için yeni yıldan daha güzel bir zaman olabilir mi?

Büyüleyici cazibeye sahip yılanıyla Bulgari'nin en ikonik koleksiyonlarından biri olan Serpenti, yeni yılda da başrolü üstleniyor. Benzersiz renkli taşlarla birleşen eşsiz bir zanaatkârlık örneği olan tasarımlar ikonik formuyla mücevher tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya bu yılbaşında da devam ediyor.

Sonsuz bir ilhamla İtalyan yaşam sevincini bir araya getiren Bulgari koleksiyonları yılbaşını sizler için unutulmaz kılacak! Roma'nın parıldayan yıldızlarla dolu büyülü gökyüzü eşliğinde Bulgari ile tüm hayallerin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle. #MORETHANAWISH

BİZE ULAŞIN